Wpis z mikrobloga

  • 48
Słuchajcie drodzy Mircy, co się #!$%@?ło w dzisiejszym materiale @FaktyTVN to ja nawet nie. Otóż przy okazji tego, że jacyś podludzie mianujący się kibicami Śląska Wrocław pobili dzieciaki z Odry Opole, postanowiono udokumentować jakie to niebezpieczne są środowiska kibicowskie materiałem z programu Pod Napięciem o ustawkach, który wyemitowany został - o ile dobrze pamiętam - 14 lat temu (słynna bijatyka Arka - Legia)! Dla przypomnienia: od tamtego czasu w Polsce było 6 premierów, 3 prezydentów, cena benzyny wzrosła dwa razy, a papierosów trzy. Weszliśmy do UE, pojechaliśmy na trzy mundiale i zdążyliśmy zorganizować u siebie nawet Euro. Ogarnijcie się, bo żal, a takie materiały nadają się bardziej do programu Sianeckiego 'Ciąg dalszy nastąpił' a nie do głównego wydania programu informacyjnego.

#oswiadczenie #fakty #kibice #pilkanozna
  • 10
@rhys: biedni kibole, tacy prześladowani przez Fakty tefałen. Specjalnie obejrzałem materiał - trwa 3 minuty, nagrania archiwalne zajmują raptem 37 sekund, do tego z byczym napisem "Archiwum" i poprzedzającym je zdaniem: na stadionach od kilku lat jest bezpieczniej. Also

Otóż przy okazji tego, że jacyś podludzie mianujący się kibicami Śląska Wrocław


Co to znaczy "mianujący się kibicami Śląska"? Sugerujesz, że tak naprawdę byli kibicami Pelikana Łowicz? Zawsze mnie bawi, że
@Dutch: Same @FaktyTVN w materiale posługują się określeniami kibole, pseudokibice albo chuligani, więc ja tej terminologii zmieniać nie zamierzam. Można też odwrócić i przejaskrawić nieco sytuację w drugą stronę - jeśli pijany kierowca wspierałby jakiś zespół piłkarski i zabił po pijaku, to byś powiedział że kibic zespołu X czy po prostu Jan Kowalski jest mordercą? Jeśli ktoś przychodzi na/pod stadion żeby się napieprzać, a nie obejrzeć mecz, to niezależnie