Wpis z mikrobloga

Długi post, więc #gimbaza może sobie od razu odpuścić.

Starzy ludzie to największy rak tego świata. Uważni czytelnicy za pewno zorientowali się, że pojawił się tutaj błąd merytoryczny - to stare próchno wcale nie jest człowiekiem, ani nawet zwierzęciem. Jest grzybem na zdrowej tkance narodu.

Dlaczego piszę o tym teraz? Przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności znalazłem się w mieście starych ludzi - Gdańsku. To co się tutaj #!$%@? MUSI zostać opisane i zapamiętane. Kilka historii z dzisiaj:

1. Historia numer 1. Siedzę sobie w tramwaju, a tam w #!$%@? starych ludzi.

2. Historia numer 2. Wpadłem na jakiegoś dziada z laską no i jakoś tak nastąpiło że się za przeproszenie #!$%@?ł, ba - #!$%@?ł. Przeprosiłem go, a ten zamiast honorowo zaakceptować przeprosiny, zaczął #!$%@?ć coś pod nosem. Usłyszałem tylko coś w stylu "Wałęsa, ja #!$%@?" i wiecie co?

3. Historia numer 3. Wisienka na torcie. Absolutny top topów, największy absurd współczesnej Polski. Zabrałem przyjaciół nad morze. Tak się złożyło, że są zawziętymi szachistami, tak więc chciałem zrobić im niespodziankę, i pokazać jedyne szachy plenerowe w tej części Europy, a kto wie - może i zagrać. I co się stało? Troje dziadów (mordy paskudne) grała w... KARTY (sic!). W karty na stoliku do szachów! W dodatku zajęli wszystkie krzesła w promieniu rezerwatu Szachistów. Zdjęcie mówi wszystko.

Zapewne ktoś zaraz zapyta mnie - czy chcę żeby moja babka umarła. Odpowiadam - niech zdycha. Wiecie co jest najgorsze? Jak już zdechną aktualni starzy ludzie, to pojawią się nowi i tak #!$%@? w kółko.

#starzyludzie #eutanazja #coolstory #neuropa #fotografia #historiajednejfotografii
p.....a - Długi post, więc #gimbaza może sobie od razu odpuścić.

Starzy ludzie to na...

źródło: comment_WD3yl8wG8CGuupqfRXfDcvgwAvMdd6Hz.jpg

Pobierz
  • 31