•  

@lubie_jesc: co za problem, zapierdalac na pole po warzywa i do garow

+: RivaTnT90, L...........s +3 innych
    •  

@lubie_jesc: a ja chce smaczniejszych a nie zdrowszych. Przyjemności zazwyczaj mają to do siebie ,że bywają niezdrowe :D

+: L...........s
    •  
      B...........y

0

@lubie_jesc: to coś w stylu tatara bez mięsnego, najlepiej bez zwierzęcego. oh nie, przecież wtedy zostają same przyprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      p......................a

+1

@SirViadro: @BolaMniePlecy: @lubie_jesc: HEHEHEHEHE TAKIE ZABAWNE :DDDDD

źródło: x3.cdn03.imgwykop.pl

•  
      B...........y

0

@polecam_poczytac_ciorana: nie cisnę z wegetarian, tylko cisnę z bezsensowności owego obrazka, bo jak jest jakaś potrawa zrobiona w taki a nie inny sposób to jak można się domagać jej innej wegańskiej wersji? to tak jakbym ja chciał mięsną niezdrową wersję sałatki jarzynowej najlepiej bez warzyw.
      niech orlen im zrobi hot-doga z marchewką i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      p......................a

0

@BolaMniePlecy:

to tak jakbym ja chciał mięsną niezdrową wersję sałatki jarzynowej najlepiej bez warzyw.
      ale pierdolisz jak potłuczony. ja to widzę tak, że chodzi o stworzenie produktu, który jest substytutem dla mięsa w hotdogu (nie wiem kurwa falafel przykładowo?) żeby można było sobie pójść na stację "na hotdoga". jak idziesz "na kebsa po imprezie" to idziesz tylko po tę odważoną ilość mięsa w bułce podanej przez mohameda? bo ja traktuję to jako rodzaj socjalizacji czy część imprezy, niektórzy znajomi traktują to prawie jak rytuał. bez stworzenia produktów także dla bezmięsnej część społeczeństwa odcina im się w pewien sposób opcję na uczestnictwo w takich pierdołowatych sytuacjach. jak ktoś sobie dorabia cokolwiek ponad to jak ja to rozumiem to jest oczywiście idiotą (xD), ale nie ma co generalizować i oceniać ludzi na zdjęciu jak się nie zna tak do końca sprawy. ;s tutaj ładnie jeden ziomek opisał

•  
      B...........y

+1

@polecam_poczytac_ciorana: nie nie nie, znowu się źle wyraziłem. ja wychodzę z założenia, że jeśli stajesz się wege to jesteś tego świadom i automatycznie rezygnujesz z potraw mięsnych. jakby nie patrzeć masę potraw które są typowo mięsne, wege strasznie chce mieć wege. rozumiem, wolny rynek, zapotrzebowanie, chęć, może nawet zdrowie, ale skoro chcą własną wersję hot-doga to niech sami sobie ją wymyślą, nazwą hot-rots i to jedzą a nie na siłę z baby robią chłopa. mam kilkoro znajomych wege i w przypadku kebsa biorą coś co się nazywa knysza/pita i masz tam same warzywa bez mięsa jeśli chcesz, więc problemu nie ma, każdy zadowolony. oczywiście nie robią też problemu z hot-dogów, bo będąc wege ich nie jedzą, a nie że odzywa się w nich chęć poczucia znowu smaku hot-doga z przeszłości jak jeszcze nie byli wege. stając się ateistą rezygnujesz z przywilejów opłatka na mszy, czy skrapianiu 'święconą' wodą.

•  
      p......................a

0

@BolaMniePlecy:

jeśli stajesz się wege to jesteś tego świadom i automatycznie rezygnujesz z potraw mięsnych
      xD

ale skoro chcą własną wersję hot-doga to niech sami sobie ją wymyślą, nazwą hot-rots i to jedzą a nie na siłę z baby robią chłopa.
      XDD

stając się ateistą rezygnujesz z przywilejów opłatka na mszy, czy skrapianiu 'święconą' wodą.
      o kurwa stary. jesteś klasycznym przykładem wykopka pt. "nie znam się to się wypowiem". :3

Skoro ktoś ma ochotę sobie zjeść wegetariańskiego hot doga to nic ci do tego. Jeżeli chce poczuć smak przeszłości to to również powinno cię gówno obchodzić. Jeżeli ktoś robi sobie akcję społeczną, która ciebie nijak nie dotyka to nie wyskakujesz z hehemądrościami życiowymi o tym w jaki sposób wegetarianie powinni postępować, tak jakbyś kurwa miał wyższą moralność. I skoro ktoś chce żeby firma za niego wymyśliła produkt to chyba jest to sprawa między przedsiębiorcą a konsumentem, gdzie tutaj miejsce na twoje hehemądrości życiowe (ps. ja nie widzę)?

pokaż spoiler nie żebym ci mówił w jaki sposób masz spędzać swój wolny czas czy w ogóle jak żyć. ;s to tylko twoje zachowanie, które wskazuje na to, że do ludzi światłych raczej nie należysz skoro cię tak mierzi idea takiej akcji jak ta powyżej. ;s

•  

@polecam_poczytac_ciorana: wielu wykopków z tagu bekazwegetarian to kuce, a zapiekła ich dupa, gdy ktoś zrobił akcję w myśl znanej im maksymy volenti non fit iniuria xD

•  
      p......................a

0

@Basiura: ich piecze dupsko od tego, że w ogóle istnieją ludzie inni niż oni. takie akcje to tylko sypanie solą po ich nabrzmiałych, krwawiących hemoroidach. xD

•  
      B...........y

0

@polecam_poczytac_ciorana:

jesteś klasycznym przykładem wykopka pt. "nie znam się to się wypowiem". :3

znam się bo byłem ponad 2 lata wege ale zrezygnowałem bo mi to żarcie nie leżało, stęskniłem się za mięsem bo sojowe 'mięso' jest tak dobre jak ty i twoje teksty.

o tym w jaki sposób wegetarianie powinni postępować

nie mówię jak mają, wyrażam swoją opinię, oraz piszę to z czego mają beke wegetarianie których znam

Jeżeli ktoś robi sobie akcję społeczną, która ciebie nijak nie dotyka to nie wyskakujesz z hehemądrościami

Ciekaw jestem jak reagujesz na akcje homosiów i innych takich ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież ciebie to też nie dotyka.

I skoro ktoś chce żeby firma za niego wymyśliła produkt to chyba jest to sprawa między przedsiębiorcą a konsumentem

Są specjalne restauracje w których owe jadło można bez problemu zjeść, co tylko zechcesz. Skoro nie mają tego u siebie w mieście jest to dobry moment na wejście z tym na rynek. Uderzanie w duże sieciówki typu stacje paliw, które po długoletnich negocjacjach wprowadziły cokolwiek z jedzenia na ciepło, jest kretynizmem, ale zawsze coś super.

to tylko twoje zachowanie

za to twoje jest na wysoce nie wiadomo jakim poziome...

cię tak mierzi idea takiej akcji jak ta powyżej

nie akcja, nie ludzie, a sam tekst na plakacie który jest sensowny, logiczny i mądry tak jak ty.
      mogli napisać choćby "chcemy więcej dań bezmięsnych" a nie konkretnie hot-dogów, bo hot-dog, zdrowy i bezmięsny się wyklucza.

•  
      p......................a

0

@BolaMniePlecy: tl;dr trajhardzie