Wpis z mikrobloga

Niech będzie pochwalony król nasz Janusz Korwin…

Koło głównej przechodziłem i patrzę stoi ta zielonka. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… na mirko - to lepsze niż szynka. Ja wolę. To pośmieszkowaliśmy tam z nią i z mirkami i ona mówi, że ma dwa wpisy. „Dobre?” Pytam. A ona mówi, że jedno z #humorobrazkowy, drugie z #logikarozowychpaskow czy #pasta... Nie! Dobrze. #logikarozowychpaskow

To miałem akurat tych parę plusów, co dostałem po banie, to dałem. Ty, ja potem wchodzę do Starego @kamdz'owatego. Znasz Starego @kamdz'owatego. On też robi #heheszki tylko gorsze. Ja patrzę, a ta #!$%@? tam z tym @kamdz'em siedzi i atencję zbiera.(…) no z 200 plusów to spokojnie już #!$%@?. To ja mówię: „To ja po to ci plusów dałem żebyś pomarańczkę miała”, mówię, „a ty tutaj pod hashtagiem ze stulejami #pokazmorde robisz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak jej jebłem „2/10 WOULDN'T BANG”. Z konta nie było co zbierać… wyrwałem chwasta…

A tu na wykopie to się bali ze mną siedzieć. Buntowały się mirki #!$%@?. A jeden taki Michał Białek, to się, #!$%@?, wszędzie chwalił, że się, #!$%@?, niczego nie boi. To ja pytam go: „Jak to, Michałku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by wziął i obraził. Ojca Świętego. Mówię: „A @kicioch'a?” To on mówi, że by krasnala wziął i na żywca na 30 dni bana dał… To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już #nocnazmiana, to nie chciałem tagować, to zameldowałem przy #dziendobry

#dziendobry mircy
  • 12