Wpis z mikrobloga

#pokazczarnolisto #psuje #maciejpsuje #wykop #bug @wykop i trochę #heheszki

A tu dalsze części czarnej listy: http://imgur.com/a/tjA7n

(Bardzo chciałem dać jako jeden obrazek, ale żaden hosting nie obsługuje obrazków o rozdzielczości 1908x111152 - 212 Mpix i wadze 19 MB)

Poniżej screen mojej #czarnolisto - niecałę 11000 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ciekawe na mirko jest ograniczenie do 700 osób na mirko, powyżej teoretycznie nie da się dodać, bo zwracany jest błąd, jednak nie ma problemu z obejściem tego "zabezpieczenia".

Co ciekawe powyżej 700 osób na czarno prawie nic nie da się zrobić - wejście na stronę główną, albo na mirko wyrzuca standardowe wykopowe "Coś poszło nie tak", da się za to przeglądać gorące, albo profile użytkowników.

A co lepsze jeszcze kilka dni temu nie dało się nikogo usunąć z czarnej, bo zwracało błąd 500, dopiero po napisaniu na support poprawili :D

Listę już wyczyściłem, bo nic nie działało (może to dodatkowe "zabezpieczenie" po stronie serwera) :c
G.....p - #pokazczarnolisto #psuje #maciejpsuje #wykop #bug @wykop i trochę #heheszki...

źródło: comment_FU3jxXzf4SyyODhT6aDviQTLkNuzs5I7.jpg

Pobierz
  • 56
@Golomp:

...być może właśnie sobie uświadomiłem że zeskanowałem tylko 1 obraz z albumu (fuck it)

Pytanie - jak ludzi dodajesz? Przez API wykopowe? Czy na każdy nick przypada osobny request?