Wpis z mikrobloga

Mam specjalną ofertę dla Mirków. Sprawa wygląda następująco.

Pracuję przy pewnym projekcie, który skierowany jest do osób pracujących w Małopolsce, którzy stracili pracę lub boją się, że ją stracą.

Do rozdania 15 pakietów na które składa się:

- 1500 zł na dowolnie wybrane szkolenie zawodowe w dowolnej instytucji szkoleniowej

- 3 spotkania z doradcą zawodowym

- 3 spersonalizowane oferty pracy

Warunkiem jest przebywanie na wypowiedzeniu, ew. zagrożenie utraty pracy.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany odpowiem na wszystkie pytania na pw.

Jeszcze jedno, wszystko jest za free.

#rozdajo #krakow #praca #szkolenia #zadarmo
  • 9
@FriQ: W sumie takie działania mają w konsekwencji dążyć do przesunięcia zadań z Urzędów Pracy do firm. Jak pokazują doświadczenie, ma to sens, ponieważ podmioty takie rozliczane są z efektów, a nie jak UP za to że coś robią. Dalej jest to forma socjalizmu, ale moim zdaniem takiego lepszego.
@FriQ: Zgadzam się w pełni. Jednakże wydaje mi się że na razie nie ma szans na rewolucję, więc trzeba wspierać wszystkie drobne kroki, które doprowadzą finalnie do normalności.
@Enricco: Najbardziej #!$%@? mnie to, że nie ma takich ofert dla osób poszukujących pracy. Idzie człowiek do urzędu, bo ma chęci się czegoś nowego nauczyć i znaleźć pracę, a tu się okazuje, że dla poszukujących nic nie ma. Tylko jest dla ludzi pracujących, na wypowiedzeniu, mieszkających na wsi, mających ponad 50 lat, kobiet i w #!$%@? innych warunków. A jak normalny, młody, zdrowy człowiek bez wykształcenia przychodzi szukać pracy, to nic