Wpis z mikrobloga

Jak wygrać życie

KUP SOBIE, #!$%@?, WOMBATA! Tak, grubego, owłosionego wombata, nie mówimy tu o jakimś #!$%@? dziobaku czy innym #!$%@? diable tasmańskim. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Wombata nazwij Andrzej (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie wombaty mają na imię Andrzej - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z wombatem po mieście, zabieraj go dosłownie, #!$%@?, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec, WSZĘDZIE! Z czasem ludzie zaczną zwracać na Ciebie uwagę, zaczepiać i pytać o torbacza, nie #!$%@? tego! - narób sobie masę znajomych, każdy będzie chciał się pokazywać w towarzystwie kolesia z wombatem. Za każdym razem kiedy powiesz coś śmiesznego, przybijaj z Andrzejem piątkę. Wśród Twoich nowych znajomych na pewno będą jakieś kobiety, które na pewno będą zwracać na Ciebie uwagę, bo facet, który pokazuje się w towarzystwie wombata jest co najmniej intrygujący. Tego też nie #!$%@?, ruchaj Twoje nowe znajome na wszystkie możliwe sposoby (niekoniecznie na dwa baty z wombatem). Kiedy już zrobi się o Tobie głośno znajdzie się ktoś, kto da Ci pracę, może nawet zaproszą Cię do telewizji. Mając pracę będziesz miał zdolność kredytową, pożycz jak najwięcej pieniędzy, wombata sprzedaj do cyrku i #!$%@? do jakiegoś ciepłego kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Następnie idź na piękną >plażę, spójrz w błękit oceanu i krzyknij: "Wygrałem w życie!

Zapraszam do wklejania obrazków z wombatami

#pasta #wygryw #autopromocja
KrwiozerczyWombat - Jak wygrać życie

 KUP SOBIE, #!$%@?, WOMBATA! Tak, grubego, owło...

źródło: comment_b3EtjowEgDKRlqh2BmB4IHuKmbZC9kv4.jpg

Pobierz
  • 5