Wpis z mikrobloga

Zrobiłem udostępnianie wyniku, nie bawiłem się w żadne facebookowe api ani inne pierdoły, wykonałem to łatwiej, otóż po kliknięciu przycisku na ekranie game over, wywołuję skryptem listę aplikacji, a po wybraniu odpowiedniej wkleja do niej wcześniej ustalony tekst, w tym przypadku: " I scored x points. Can you beat me?

Docelowo będzie tam też link do sklepu z grą, choć sam tekst można sobie edytować oczywiście. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ograniczam się tylko do FB, twittera i g+ bo tekst można wrzucić do aplikacji sms, gmaila i jakiej tylko chcemy.

Niestety w przypadku aplikacji wykopowej nie działa to, bo na liście wyświetla się tylko "dodaj znalezisko", a powinno być "dodaj wpis" xD Na szczęście @chore_kalafiory dodał w swojej apce wykopowej takie bajery i można będzie wrzucić szybko wynik na mirko z jego aplikacji, od razu z tagiem itp. Na razie tylko po angielsku chyba że ktoś ręcznie edytuje, ale jak zrobię tłumaczenie na polski to będzie można od razu po polsku.

Poniżej screen jak to wygląda w przypadku g+, jak mówiłem taki tekst się sam generuje.

PS. Pewnie skorzysta z tego jakieś 3% graczy, a ja się z tym męczę jak głupi :/

PS2. Jutro się zabieram za reklamy :D

---------------------------------------------------------------------------

Do końca roku pozostało 76 dni. 

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, zajrzyj do pierwszego wpisu relacji KLIK Aby śledzić na bieżąco moje postępy zapraszam do obserwowania tagu: 

#odzeradogamedevelopera
źródło: comment_K51lDSMnnRF4gsmI0R6LQj9jFJYqWMbN.jpg
  • 12