•  

  @M52B28: Witam. Na jakie zarobki mogę liczyć w Norwegi zakładając 3-5 lat doświadczenia i znajomość języka angielskiego b.dobry i norweskiego komunikatywny ? Pytam o pozycję inżyniera budowy.

  +: Cronox
  •  

   @kurolek: w zaleznosci od firmy i regionu kraju 38-55k brutto. Srednio bym obstawial kolo 45 k nok brutto. Plus do tego czesto auto firmowe z karta paliwowa, jakis laptop, ipad, tel (ja tak mam np). Kolega w rwgionie Ålesund zaczal prace z 10 letnim doswiadczeniem za 45k brutto na okresie probnym. Potwm 50k. Jako prosjektleder. Ale tam domy tanie. W Oslo zarobki np nie sa jakos o wiele wieksze a domy i mieszkania juz sa zauwazalnie drozsze. Minus duzysz miast to pastowani obywatele, somalia pakistan i inne ugandy i rumunie.

  •  

   M52B28

   @M52B28: a jak wygląda rynek pracy w projektowaniu w budownictwie (stal, żelbet)

  •  

   Niestety nie jestem zorientowany, pracuje w wykonawstwie. Zawsze mozna przejrzec oferty pracy na finn.no ewentualnie rubrikk.no (ten serwis zbiera oferty z wielu innych, w tym z finn.no)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  #psy #zwierzeta
  Cytując "Informacja nie oficjalna - z doniesień na bieżąco
  Jest mi niezmiernie przykro, iż na skutek szarpaniny psa z dzieckiem; ojciec dziecka próbując być może w szoku ratować córkę/syna uderzył z całej siły psa w głowę butelką od piwa.
  Sprawa jest wyjaśniana i wszelkie informacje zostaną podane po zakończeniu dochodzenia."

  Więc tak, pies zaatakował czyjeś dziecko, pani z posta napisała również, ze pies nie atakuje bez powodu i to jest wina ludzi, i tak rozumiem szkoda psa i w ogóle, ale to co się odprawia w komentarzach to tragedia xD Pełno miłośniczek psów zaczyna robić jakąś aukcje w stylu "dam 100 złoty za wskazanie tego skurwysyna" kolejna, że da 200 za jego adres XD i praktycznie większość z nich płacze, ze jak to tak mozna uderzyć psa butelką przecież każdy wie jak ratowac swoje dziecko kiedy gryzie go pies, to normalne XD i jeszcze tekst ktoś zarzucił w stylu >Pies nigdy cie nie zawiedzie, dlatego pies jest lepszy niż człowiek XD Gorzej niż koniary serio xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • odpowiedzi (3)