Wpis z mikrobloga

@Thunderon:

Mógł ktoś napisać że gościu opowiada o beta preview, bo teraz cały #ios wali sobie konia do tego filmiku i myśli że Nexusa da się zaciąć.


Nie walę sobie konia, koło dupy mi lata czy nexusa można zawiesić czy nie, dla mnie ten system jest upośledzony i niewygodnie się z niego korzysta, a nie mam czasu siedzieć #!$%@? wie ile nad doprowadzeniem go do używalności (tak zwaną przez użytkowników srandroida
@fenomenalnie_miotam: Problem w tym że wcale nie musisz tego robić, nie wiem dlaczego możliwość personalizacji jest utożsamiana z koniecznością doprowadzenia telefonu do stanu używalności, skoro to tylko dodatek. Owszem w starych telefonach oraz Samsungach (touchwiz to ścierwo) trzeba zadbać o pewne rzeczy żeby się nie zdenerwować, ale porównanie telefonów w cenie do 800 zł do iPhone za ponad 1500 jest po prostu idiotyczne.

A fakty są takie że nowy #!$%@?ący Nexus
@Thunderon: Ja wiem, ale z drugiej strony spójrz na to tak: jeden model (owszem, flagowy - ale przeciętny użytkownik nie zdaje sobie z tego sprawy) w morzu budżetowych lagdroidów nie uratuje opinii o tym systemie.

Gdybym z jakiegoś powodu musiał przesiąść się na androida to też wybrałbym Nexusa, choć wciąż po za systemem odrzucałaby mnie jakość wykonania. Po kilku latach z jednolitą bryłą ze szkła i aluminium ciężko przesiąść się na
Android - stary gruchot w którym dzieciak doczepił sobie ledy, wymienił kierownice i dołączył głośniki większe od drzwi, podrasował silnik który i tak z trudem odpala


WP i iOS - nowy mercedes i BMW nic nie trzeba wymieniać bo wszystko jest idealnie dopasowane i zastosowane są najlepsze rozwiązania

@to_jest_chyba_kurcze_zart: A Ty co byś wolał?
@WielkaPolska: porównanie systemu o największych możliwościach, mający najwięcej innowacji systemowych, dający użytkownikowi właściwie nieograniczone możliwości wyboru, darmowy, znajdujący się w telefonach każdej półki cenowej, do starego gruchota chyba nie jest na miejscu.

To raczej iOS bym nazwał stuningowanym gównem bo u nich innowacją jest zrobienie animacji powodujących padaczkę czy przesunięcie ikon o 1px nazywając to emejzingiem. Resztę ściąga z Androida, co WP też ciągle robi.

iOS? Kiedyś może i był dobry.