Wpis z mikrobloga

@jacek1982: Opuchlizna znika na drugi dzień i możesz już w miarę normalnie mówić. Gorzej z jedzeniem. Generalnie na trzeci dzień po operacji jest już ok, przynajmniej ja tak miałem.
Skoro masz szwy to raczej nie suchy zębodół, skrzep nie miał możliwości wypaść. Przerabiałam usuwanie ósemek z różnymi komplikacjami, ale generalnie z biegiem czasu dolegliwości ustępowały. Boli i opuchlizna się utrzymuje, ale czy w stosunku do powiedzmy 12 godzin temu jest lepiej?
@Sniezkaberka: jeszcze wczoraj bylo male wypuklenie i duzo krwawienia, a dzis wyglada jakbym mial wepchana wate..ale krwawienia juz takiego obfitego nie ma bo juz nie czuje krwi jak przełykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)zobacze do poniedzialku moze zejdzie... narazie jem apap jak cukierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jacek1982: apap to chyba sam paracetamol prawda? czyli tylko przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie. Ja brałam coś z ibuprofenem, ma też właściwości przeciwzapalne, tak na wszelki wypadek :) no chyba, że eakarz wskazał tylko apap, ja się nie znam, medycyny nie skończyłam, doświadczenie zdobywam na własnych przypadkach i wypadkach szczękowych. Obserwuj, jak będzie mocniej puchło albo nasili się bolesność idź na konsultacje do chirurga, który Cię kroił. Ewentualny stan zapalny lepiej zdusić