Wpis z mikrobloga

@zeb3rko, nadaje twojemu wpisowi status platynowej pasty

W tym roku do mojej klasy doszedł nowy, rok starszy koleś. Typowy suchoklates, dziewiczy wąs , kręcone włosy i okulary jak na informatyka przystało. Ogólnie #przegrywmozno. Od początku roku do nikogo się nie odzywał, siadał w 1 ławce zawsze sam, na przerwach zawsze chodził w słuchawkach (od niedawna zaczął się z każdym witać, nawet jak byleś na drugim końcu korytarza to biegł do ciebie tylko po to żeby ci przybić piontke xDDD). Zaprosił kilku typków z klasy na fb, jeden nie przyjmował tydzień tego zapro a jak ogarnął jakie inby gość odwala i go wreszcie zaakceptował, to po 3 sekundach wysłał wiadomość w stylu "no to się pospieszyłeś hehe”. Pod każdym wpisem na naszej klasowej grupie #!$%@? komentarze w stylu "hehe no :P ^^ ,Skisłem ;), haha(y), Haha pozdro  xD komenty być very cool , i like it i inne tego typu gówno.


Okazało się ze jest w związku. Są ze sobą od 20 sierpnia a on jej #!$%@?ł już ze 100 wiadomości o tym jak ja kocha xD (pic related). te jego posty lubiła tylko ta dziewczyna i on sam xDD. Jak się przyjrzeliśmy temu #rozowypasek to się okazało ze to konto z 50 znajomymi, z drugiego końca polski i zdjęciem z googli grafika xD. Sam je sobie zrobił i wmawiał ludziom ze mam dziewczynę xDDD. Śmieszkowaliśmy z niego tak ze 2 tygodnie. I wtedy #!$%@?ł cos czego w życiu się nie spodziewałem. z konta tej dziewczyny w długim na 50 linijek poście napisał że ona ma raka, przeprasza wszystkich, chce się pożegnać i został jej rok życia xD. Raka to ja dostałem czytając to gówno. Najlepsze, że w innym poście pisze ze swoim koleżką ze starej klasy, że już trumnę dla niej wybiera .Wciąż pisał jej ze ja kocha i wgl a potem z jej konta #!$%@?ł posta ze ją zdradził bo napisał na fb do innej dziewczyny xDDDD. Sam ze sobą rozkręcił gownoburze na 300 wiadomości ze ja kocha i prosił żeby mu wybaczyła XDDDDDDD. Ostatnio kolega widząc jakiś gówniany obrazek powiedział ze dostał raka, a ten wstał, podszedł do niego z kamienną miną i mówi z pełną powagą: "NIE MASZ POJĘCIA, CO TO ZNACZY MIEĆ RAKA" i odszedł xDDDD. #!$%@? już nie mogę się doczekać co będzie następne xDD

#pasta #heheszki
  • 3