Wpis z mikrobloga

@Bercik899: Z tego co pamiętam z każdą aktualizacją coś psuli, coraz większa ilość reklam i w sumie upadek NK spowodował iż większość osób po przejściu z NK zaczęła również korzystać z ich komunikatora zamiast GG.
@Bercik899: nie ma. To kwestia mody i efektu śnieżnej kuli - ludzie używają, bo ludzie używają, dużo tam ludzi bo dużo tam ludzi. I wtedy liczba userów przyrasta lawinowo.

Na tej samej zasadzie na zachodzie zrobiła się moda na whatsupa.
@Bercik899:

pewnie taką, że ludzie wolą mieć 1 aplikację do wszystkiego

z resztą, oficialne aplikacje gadu gadu od wersji bodajże 7 to było coś strasznego. Wiadomo że ktoś kumaty wgra sobie pidgina czy aqq czy wtw, ale normalni ludzie kleli na potęgę jak ten kombajn im #!$%@?ł połowę zasobów
@SebusPL: Ja mam to i to :)

@Toczen: No niby tak... Ale siedzenie na stronie za cholere nie jest wygodniejsze niż normalna aplikacja na kompie która tam sobie w tle działa.

@epll: Reklamy to fakt, ale przy teraźniejszych laptopach czy tabletach bez problemu to wszystko dźwiga więc to nie byłby taki problem :)

@anonim1133: Jak wyżej, aplikacja na kompie jest o niebo wygodniejsza niż strona internetowa

@frytex2:
@epll: Właśnie... Ale najbardziej mi się nie podoba, że teraz zamiast numerów jest imie i nazwisko, żeby z kimś pogadac musze go mieć w znajomych, i po co? Numery były o wiele bardziej praktyczne.