Wpis z mikrobloga

Paczka obiektywnej #prawdy

1. Muzyka z przekazem jest dla ludzi mało inteligentnych, którzy do życia potrzebują innych, którzy im będą mówili co mają robić.

2. To co leci w RMF Maxxx niejednokrotnie jest lepsze niż cała lista Top Wszechczasów Trójki.

3. Metal to muzyka dla gimnazjalistów, którzy nie potrafią odnaleźć swojej męskości.

4. Bohemian Rhapsody to jeden z najbardziej przehajpowanych kawałów w historii muzyki.

5. Muzyka elektroniczna bije gitarową na głowę pod każdym względem.

6. Throbbing Gristle było bardziej inspirującym zespołem niż The Beatles.

7. Ludzie, którzy twierdzą, że dzisiaj się nie robi już dobrej muzyki to całkowite bezguścia.

8. Techno to jeden z lepszych gatunków, jakie ostatnio wymyślono.

9. Słuchanie muzyki dla tekstów to jak oglądanie filmów z zamkniętymi oczami.

#prawda #muzyka
  • 56
@The_Apostate:

3. Metal to muzyka dla gimnazjalistów, którzy nie potrafią odnaleźć swojej męskości.


Słuchasz Kvelertaka i jedziesz po metalu? :)

2. To co leci w RMF Maxxx niejednokrotnie jest lepsze niż cała lista Top Wszechczasów Trójki.


Cała Trójka jest przereklamowana.

1. Muzyka z przekazem jest dla ludzi mało inteligentnych, którzy do życia potrzebują innych, którzy im będą mówili co mają robić.


Albo się sucha muzyki, albo #!$%@? czyta książki :P
@The_Apostate: 3 - jak jestem kobietą a słucham metalu to też nie potrafię odnaleźć swojej męskości? ogólnie głupie stwierdzenie to tak jakby ktoś kto słucha techno jest pedałem a ci co słuchają popu to debile.-wzięte z dupy.

5- a czemu niby? pod jakim względem? - myślę, ze tak jak wyżej to po prostu kwestia gustu.

8- też z dupy wzięte.

btw. widac, ze jesteś osobą, która nie może przyjąc do wiadomości,
@zdechly_jez:

jak jestem kobietą a słucham metalu


wydaje mi się, że wśród kobiet jest mniej osobników z gustem wybitnym, ale przynajmniej jest bardzo mało bezguści, które słuchają metalu.

5- a czemu niby? pod jakim względem? - myślę, ze tak jak wyżej to po prostu kwestia gustu.


To nie jest kwestia gustu. Ja nie mówię tutaj, że wszystkie zespoly grające elektronikę są lepsze od tych, które grają na gitarach, tylko że w