Wpis z mikrobloga

@Mikado: w środku zawsze ktoś jest, mam na myśli obsługę. Odnosnie zapachów to jeśli mam być szczery wole aby zapach wydobywal sie z burgera, który jest podany do stolu niz z kuchnii.
@lsnazr: smakuje Ci? bo ja zamawiam jak muszę znajomych nakarmić, darmozjadów jednych... nad jej smakiem jakoś się nie zastanawiałam, po prostu jest duuużaaa :) A smakowo wygrywa Ósemka na Wajdeloty i ostatnio Alternatywa na Wyspiańskiego.

Waszej jeszcze nie jadłam.

@Mikado: Jeżeli mogę być szczery to wymieniłaś najgorsze pizzerie w Gdańsku, które z pizzą nie mają nic wspólnego :) (z dobrą pizzą), Ósemka na wajdeloty to przecież nic innego jak riga, mieszkałem na Aldony, poszedłem tam raz i nigdy więcej, a Piatto Blanco na Wyspiańskiego to nie będę nawet komentował :D Przyjedź do nas jak najszybciej bo aż mi się smutno robi, że musiałaś się tym raczyć do tej pory :(
@lsnazr: Piatto Blanco kijem bym nie tknęła! ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ósemka jak dla mnie jest ok, odpowiada mi smakowo, chociaż ciasto dla mnie grube jak drożdżówka.

teraz wyszło, że nie mam honoru i godności człowieka, bo jem gówno-pizze :P
@lsnazr: dziś już jadłam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mam nic na swoją obronę, że po waszym burgerze jestem głodna :( porcja jest meeega, po prostu duże gastro :)

mi jest teraz smutno, że kogokolwiek zasmuciłam :<

w zasadzie to problem może tkwić w tym, że te które znam, są blisko mnie i tylko z nich zamawiałam pizze.
@lsnazr: Mógłbyś i mi podrzucić te polecane przez Ciebie pizzerie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U Ciebie jeszcze nie miałem okazji jeść, ale możesz mieć pewność, że do piątku będziesz miał jakiegoś Czipsa w lokalu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)