Wpis z mikrobloga

Witam ponownie.

Ostatnio miałem trochę swoich spraw, ale dodało mi się parę rzeczy dodać. Zrealizowałem pomysł podrzucony mi na IMGURze. Może zauważycie jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez dwa dni męczyłem się z kwestią usuwania zbędnych elementów (np. strzałów które wypadły poza ekran - sprawa niby banalna, ale niektóre obiekty w ruchu potrafią płatać figle i wywalać błędy).

Czekam na wasze opinie ;)

Zepnę całość moich wpisów na #gamedevpogodzinach

#gamedev #android #androiddev
Grzmihui - Witam ponownie.

Ostatnio miałem trochę swoich spraw, ale dodało mi się pa...

źródło: comment_F0OfFUZtYqJJ6UGpl80ykMnyCw9uMHDf.gif

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Chciałem stworzyć coś zręcznościowego. Podstawy zaciągnięte z oldskulowego Froga, ale chce dodać elementy "walki" i interakcji. Dodatkowo wpadła mi koncepcja żeby zamknąć to wszystko w bloczkach i oto efekt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Ogólnie na początku myślałem o samej pustyni, ale planuje coś tam wmontować. Na razie ich nie tykam, bo wiem, że będę musiał gdzieś upchać ikonki, komunikaty itp. więc muszę to jakoś ładnie rozstawić.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Ciągle nad tym myślę, ale chyba zostanie tak, że poruszanie się przy przeciągnięciu palcem, a jakaś specjalna umiejętność po podwójnym dotknięciu. Nie chcę implementować zbyt dużo mechanik, bardziej chodzi mi o prostotę. Co do broni palnej to chyba zostanie tylko u przeciwników
  • Odpowiedz