Wpis z mikrobloga

Mam problem z uruchomieniem Spotify. Konto mam w ING, od dawna mam na nim aktywną kartę wirtualną ING VISA. Podczas próby uruchomienia premium na Spotify dostaję komunikat: "Wygląda na to, że Twoja karta nie działa dobrze lub wydawca ma problemy techniczne. Nie martw się, pieniądze nie zostały pobrane. Spróbuj ponownie lub użyj innej karty."

Kod CCV2 dostałem przed chwilą SMS, on jest poprawny bo nie było o nim żadnego monitu.

Na koncie wirtualnym mam równo 20zł, na koncie głównym trochę więcej. Limity transakcyjne (bezgotówkowe) są przydzielone dla płatniczej karty fizycznej na 500zł, tak samo jak i dla wirtualnej. Co jest nie tak?

#spotify #januszebiznesu
  • 6
@localh0st: hah, przerabiałem to sam problem, wszystko się wyjaśniło gdy dostałem kiedyś dziwne powiadomienie sms, że nie można pobrać srodków z konta, z powodu limitu na Transakcje korespondencyjne i telefoniczne (tak przynajmniej usługa jest nazwana w mBanku, a dokładniej byłym Multibanku) , nie wiedzieć zemu spotify (i z tego co pamiętam Xbox Live, bo też miałem kiedyś ten problem) przyjmuje opłatę w ten sposób i wystarczy zmienić limit i problemu nie