Wpis z mikrobloga

@hawu: Miałem podobną sytuację kilka lat temu z Gothic 3. Zamówiłem kolekcjonerską, artbook, mapa, medalion i inne duperele, praktycznie 100 zł droższa od edycji standardowej. Przelałem i czekam. Kilka dni później dostałem e-maila, że skończył im się nakład i dostanę edycję standardową a w ramach przeprosin, wyślą kurierem a nie pocztą (kurier był droższy o 6 zł). Stwierdziłem, że albo oddają kasę, albo idę do UOKiK i nagle magicznie znalazła im
  • Odpowiedz
@krzyfiej: Tak, żądaniem o zwrot gotówki jak nie to poczekam aż przyjdzie wersja podstawowa, potem charge back i powiem, że nie muszą ponosić żadnych kosztów związanych z dodaniem kodu do mojego konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hawu: Ostatnio zamówiłem tablet w merlin.pl Po 3 dniach od zamówienia przyszedł mail, że przepraszają, ale zapas się wyczerpał i proponują czekać 30 dni, a nuż poszukają u swoich innych dostawców albo zrezygnować. Ja #!$%@?, bo sprzęt był po meeega atrakcyjnej cenie, ale dobra dam im 30 dni... Nie miałem też u nich żadnej zamrożonej kasy, bo jako #januszebiznesu wybieram zawszę płatność przy odbiorze gotówką i w punkcie odbioru ( ͡
  • Odpowiedz