Wpis z mikrobloga

Ogarnąłem wygodne tworzenie kont na #dhgate (bez użycia telefonu).

1. Ściągamy Genymotion.

2. Robimy wirtualny Samsung S5 (Android 4.4.4).

3. Uruchamiamy.

4. Ściągamy to i przeciągamy na uruchomiony system Android. Restartujemy.

5. Ściągamy to i jak w punkcie 4.


6. Ściągasz aplikację DHGate z Google Play.

7. Tworzysz konto na komputerze w trybie inkognito (z czyjegoś reflinka, żeby mieć kupon ważny 3 miesiące). Zamykasz okno inkognito.

8. Wchodzisz do aplikacji i się logujesz na zrobione konto (dostajesz wtedy kupon na $10).

9. Na Androidzie wchodzisz w Ustawienia -> Aplikacje -> DHGate -> Wymuś zatrzymanie i Wyczyść dane.

10. Wchodzisz w Menadżer plików i usuwasz:

/storage/emulated/0/system/tmp (katalog)

/storage/emulated/0/libs/com.dhgate.buyer.db (plik)

11. Powtarzasz punkty 7-10 aby zrobić nowe konto z kuponem.

12. Wybierasz przedmiot za więcej niż $11 (może być kilka, ale u tego samego sprzedawcy), różnicę dopłacasz (tzn. minimum $1). Na komputerze możesz dodać do koszyka (żeby nie szukać na aplikacji mobilnej). Ale złożyć zamówienie musisz na aplikacji mobilnej i wpisać tam adres do dostawy oraz wybrać kupon (to się da tylko na aplikacji). I teraz dwie opcje płatności:

a) na aplikacji mobilnej płacisz kartą,

b) jeśli chcesz za pomocą przelewu przez przelwy24.pl, to na komputerze w przeglądarce wchodzisz w Orders i opłacasz zamówienie (które zacząłeś na aplikacji mobilnej).

13. Powtarzasz punkt 12 ;)

---

Dziękuję @theqkash: za zrobienie poradnika: http://zoba.to/-/dhgate_10USD/ oraz @iKrzysiek: za napisanie gdzie dane zapisuje aplikacja.

Bez nich bym nie ogarnął.

Niby nic odkrywczego nie napisałem, ale komuś może pomoże (bo nie wszystko było dla mnie wcześniej jasne).
  • 55
  • Odpowiedz
@MatexN: sprawdź spam. Ja na gmailu rejestrowałem się.

@miszczo997: rzeczywiście na Customromie też działa. U mnie działa o wiele szybciej (muli mniej niż S5). Jedynie jest taka mała czcionka i w ustawieniach musiałem powiększyć (niby rozdzielczość mniejsza, a elementy na ekranie większe - coś chyba w tamtym było przeskalowane).
  • Odpowiedz
@miszczo997: Już wcześniej wspominałem, że można by napisać aplikację, która automatycznie się loguje, usuwa pliki i znowu loguje na następne. Najłatwiej byłoby napisać po prostu zwykłą aplikację w Javie. Dla kogoś kto normalnie pisze to nie jest trudne (sam bym to napisał, tylko że na Androida to na razie napisałem tylko hello world, więc muszę się oduczyć sporo).

Ale to już nieistotne. Nie dostaje się już kuponów :(

A czy skrypty
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Chyba już nie ma. Co jakiś czas przewija się, że coś tam nowego się pojawiło (np. ostatnio $10 przy kupnie za $50), ale średnio się to opłaca. Trzeba czekać i szukać czegoś nowego.
  • Odpowiedz
Jeśli pojawia się błąd "Google Play zostało zatrzymane", to pozamykaj komunikaty i zaktualizuj "Usługi Google Play"


@mk321: Podpowiesz jak zaktualizować..?
  • Odpowiedz