Wpis z mikrobloga

Mirki zna się ktoś na Ebay tutaj? Konkretniej, to w jaki sposób Ebay generuje strony BHP, które to strony są bardzo wyskoko w Googlach, a na których to stronach nie ma mojego produktu.

Przykład strony BHP

http://www.ebay.co.uk/bhp/car-rims

Strona powyżej jest drugim wynikiem w Google na zapytanie "car rims", a mój produkt, pomimo tego, że w wyszukiwarce Ebay jest na pierwszym miejscu, na stronie BHP nie istnieje (!).

Pomocy!

Spędziłem dwie godziny na rozmowie z obsługą klienta Ebaya i ci ludzie są święcie przekonani, żę o ile faktycznie zawartość stron BHP pochodzi od Ebay'a o tyle samo pozycjonowanie jest już oparte na metrykach z Googla z czym oni nie mają nic wspólnego.

#ebay #ebaybhpstrony #januszebiznesu #seo #money #pracazdomu #jesliniebezrobocietoco
  • 2
@Akuku69: ale mi nie o to comon. Mam #boldupy bo w wyszukiwarce ebay na okreslone zapytanie moj produkt jest na samym szczycie, natomiast w googlach jestem na drugiej stronie (ehh), ale ebay, a konkrentniej, link do strony BHP ebay jest czartym wynikiem i pomimo tego, że moj produkt na ebay wymiata, na tej wysoko wypozycjonowanej stronce ebay mojego produktu nie ma :(