Wpis z mikrobloga

Od ponad dwóch lat mam LG 4X HD.

Wygrałem go w konkursie i w mojej świadomości zapisał się jako wart koło 2500 zł. Zobaczyłem dzisiaj na allegro jego obecną wartość - 800 zł. Myślę o zmianie, bo po zainstalowaniu kilku aplikacji działa okropnie wolno. Chciałbym zmienić mając na uwadze, że chodzi mi po głowie także smartwach lub jakiś smartband. Niestety, nie wiadomo czy i kiedy pojawi się w Polsce #msband - może dopiero kolejna wersja, bo obecna to taka trochę beta.

W związku z tym nie wiem czy np. Nokia Lumia 930 będzie dobrym wyborem #bojowkawindowsphone

Z obecnych smartbandów/smartwatchy najciekawsze to chyba te od Samsunga - Samsung Gear 2 i Samsung Gear Fit. Niestety, oba te produkty potrzebują smartfona Samsunga.

Stąd moje myśli kieruję w stronę #android i modeli Samsung Galaxy Note 4 / Samsung Galaxy Note 3 - czy warto dokładać ponad tysiąc?
  • 10
@D3lt4: 930 lub 830, tylko sprawdź najpierw, czy są aplikacje lub odpowiedniki, których używasz :)

co do ms band, obecna wersja to bardziej demo technologii niż fitness tracker, ale ma być więcej takich urządzeń.
@michalkosecki: No ale pytanie czy brać Lumię. Do Samsunga będzie i MS Band pasował i inne dodatki.

Ten LG mnie skutecznie zniechęca do Androida, ale chyba przy Note 3 / 4 nie będzie problemów z wydajnością.
@D3lt4: sprawdz sobie porownanie note 3 z 4 i odpowiedz sobie na pytanie czy warto doplacac ten tysiac i czy potrzebne sa Ci bajery typu czytnik lini papilarnych i szybkie ladowanie bo reszte mozna dograc a pozatym lolipop w drodze na oba urzadzenia, nie zebym Ci zniechecal do nota 4 bo jest lepszy ale czy duzo to zalezy dla kogo :D