Wpis z mikrobloga

  • 0
@jedzgruszki: A było coś ze 2-3 lata temu, chyba świętokrzyskie, albo okolice Częstochowy. Tico stanęło na światłach za tirem, a drugi ( ten z Biedry ) przysnął i go zmiażdżył. Wygoogluj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuchaj: Nie mam nic do tico. Sam często je polecam nawet, bo, tak jak mówisz, w mieście jest idealne do przyparkowania. Jednak w zderzeniu z tirem wygląda to, jak wygląda.. Dlatego, gdy jest inna opcja, to lepiej na trasę nim nie wyjeżdżać.
  • Odpowiedz
@killerpizza: gdybys znał konstrukcje aut osobowych to bys wiedzial ze taka miazga bedzie w 90% tych aut, wiec co ma tico akurat do tego, po prostu tu mozesz wstawic mase roznych aut i bedzie mniej lub wiecej zgniecionego metalu.
  • Odpowiedz
@Camel665: wiem, że to brzmi śmiesznie, ale w starych autach i to jeszcze takiej klasy jak tico drzwi są bardzo lekkie, więc wyskoczenie z takiego auta byłoby znacznie prostsze niż z dzisiejszych samochodów, które mają niemal pancernej grubości drzwi
  • Odpowiedz
@killerpizza: Tico, seicento i inne tego typu szroty nie powinny być w ogóle dopuszczone do ruchu. Obejrzyjcie sobie crash testy. Nie ma żadnych szans. Mój kolega zginął w tico, podejrzewam, że przy 40 km/h można już zginąć w tym aucie.

Nie wiem co ludźmi kieruje, że kupują te trupy. Byle przerdzewiałe, 15 letnie WV Polo będzie milion razy bezpieczniejsze od tego szrotu. W życiu bym nie pozwolił nikomu ze swojej rodziny
  • Odpowiedz
  • 1
@rzeznia22: Każdy jeździ tym, czym chce. Z drugiej strony przyjmując Twój tok myślenia rowery też powinny być zakazane. I poruszanie się na piechotę. Ps. Powtarzam ( m.in. też za,kolegą @Chrabianek ), w zderzeniu z 40 tonami mało która osobówka ma jakiekolwiek szanse. Nawet ta najbardziej pancerna.
  • Odpowiedz