Wpis z mikrobloga

Mirki, nikt nie chce ze mno słuchać metalu ;_; co sądzicie o tej solówce co

https://www.youtube.com/watch?v=NYI3_sDDyUw

Według mnie laska odleciała gdzieś na planetę Van Halena, bo to co tu odczyniła to głowa mała. Ładnie technicznie i ładnie brzmi, a z każdym albumem coraz lepiej jej idzie granie

(Cyntia to Japoński melodyczny metal, zadebiutowali w 2012 roku ledwo, i zdobywają powoli popularność.)

#metal #gitara #gitaraelektryczna #muzyka trochę też #japoneczka i #japonskamuzyka
  • 10
@LordLookas: W Polsce na pewno jest to nisza. Ale chodziło mi o samą stricte solówkę, dlatego nie spamuje tu toną Sex Machineguns, Onmyouzy, itd...Ta solówka właśnie wydaje mi się jakimś połączeniem Van Halena i M. Schenkera (nawet "krój" gitary się zgadza), co mnie strasznie właśnie zmotywowało by odsłuchać ten zespół (wystarczy, że powiem, że znalazłem dyskografię tej niszy dopiero na jakimś ruskim trackerze z siedmioma seedami i średnią prędkością 50kbps? xD)
Szkoda tylko, że dominuje tu japońszczyzna i gitara jakby schodzi na drugi plan, na pierwszym jest ta piskliwa wokalistka :/


@nazwa_uzytkownika: Nie wiem jaki masz z nią problem, przecież śpiewa dobrze, jest melodycznie i interesująco, zupełne przeciwieństwo częstego darcia mordy i warczenia do gitar na zachodzie. Nie wygłupia się też jak niektóre różowe punkówy z USA i nie wyje jak niektóre gotyckie panny, jest zdrowy balans. Podoba mi się, jest melodycznie,
@NeXIcE: Mowilem w oparciu o caloksztal, nie o ta sama solowke (to co dalem to tylko kawalek piosenki) nie jest źle, broń boze, ale poziom takiej Onmyouzy toto nie jest, choć naprawdę dziewczyny się starają i fajnie się je słucha.
@nazwa_uzytkownika: Słuchać metalu zacząłem od Japońskich wykonawców. Rzeczywiście jest to nisza w Polsce. Mi osobiście podoba się styl Japończyków, dlatego nie rozumiem osób które narzekają na J-metal zarzucając mu infantylizm czy śmieszność. Co do kawałka całkiem niezły, solówka też ładna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)