Wpis z mikrobloga

dziś na lotnisku ludzie jacyś tacy milsi, pewnie przez to ze święta idą. Pytali o czapki mikołaja, sprzedałam chyba z milion czekoladowych balwankow i Mikolajow ツ

A pan lecący do Gdańska koniecznie chciał kupić sliwowice. Nawet dwieście euro mi chciał dać za jedną butelkę (99 zł). ( ͜͡ʖ ͡€)

Mam monitoring, wiec nie sprzedałam. Teraz mi smutno, dajcie parę plusów na pocieszenie :)

A i jakiś Seba nas chciał okraść i liczył, że go nie zlapio bo lotnisko :p

Chciał do samolotu wziąć 10 butelek wódki i byl bardzo w szoku, jak podeszły bagiety i kazały oddać, tuż przed bramką ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lotniskostory #pracbaza #heheszki #lotnisko #coolstory (kocham boldupiacych o tagi <3 <3 <3)
  • 16
@Jofiel: "cebuladeals"

jeśli chodzi o te sliwowice, to powiem tak: boję się bagiet- za wprowadzenie w obieg alkoholu bez akcyzy można ponieść karę- nie wiem jaką nie chce sprawdzać i ten Pan, jak sie można domyślić byl pijany, nie chce oszukiwać ludzi, nawet jeżeli są pijani, jakoś by mi było głupio później przed sama sobą...
@coffeinaddict: jakiś typek dziś zostawił 800 euro na odlotach w foliowej koszulce razem z dokumentami potwierdzającymi rezerwacje na narty ( ͡º ͜ʖ͡º). Dodatkowa cebula odezwała się w pracownikach lotniska bo przyjechali kucharze z jakiejś hotelowej restauracji i na miejscu maczali pierniki w czekoladzie i można było sobie ozdobić. Po kilkunastu minutach 70% kolejki po jedzenie to byli ludzie z airport cleaning services. Aż przyszła babka z
@kkurtyka: babeczki z acs tylko palą papierosy w toalecie na odlotach, przez co bardzo śmierdzi, nawet jak wejdzie się do łazienki na 30 sec, to i tak śmierda mocno :( raz jak byłam na nocce, to wchodzę do toalety, tam gdzie prysznic, a tam chyba z 10 tych bab siedzących na podłodze, palących papierosy i jedzący jakieś pieczywo z wieeeelkich przezroczystych worków, co tu sie odpierdziela to ja nawet nie.( ͡