Wpis z mikrobloga

@wojtulas: ja nie mówię, że nie....aczkolwiek osobiście uważam że nie jestem wystarczająco samodzielna,odpowiedzialna,dojrzała na dzieci. Za mało "przeżyłam" żeby już się za nie zabierać. A niestety w większości przypadków koleżanek to się również tyczy. :)
Czuję się staro, dowiadując się o kolejnej ciąży koleżanki


@czekoxada: często po ciąży kobieta brzydnieje/grubieje także nie do końca masz czego żałować. Poza tym dziecko oznacza koniec zabawy, koniec wolności - wtedy nie zaplanujesz tak sobie wyjazdu...
@jezus_cameltoe: łoj, no jakaś zmiana to jest, ale nie przesadzajmy. Mam dobrą koleżankę, która potrafi pogodzić macierzyństwo z wyjściem na koncert/piwo itp. W takich sytuacjach ważne jest wsparcie i pomoc rodziny. Jednak fakt, że jakąś tam wolność wraz z narodzinami dziecka się traci, dlatego też nie czuje się na to jeszcze gotowa. Uważam, że 23 lata to niekoniecznie wystarczający wiek na zakładanie rodziny.
@czekoxada: To raczej normalne, w dzisiejszych czasach większość kobiet w Twoim wieku nie jest. Tyle, że moim zdaniem jeśli jesteś w sytuacji że jako kobieta w wieku 23 lat nie jesteś gotowa na zakładanie rodziny, to lepiej jest poświęcić najbliższy rok na pracę nad sobą aby w wieku 24 lat być, niż czekać do trzydziestki. Chyba, że nie chcesz zakładać tej rodziny w ogóle, kiedykolwiek.