Wpis z mikrobloga

siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Szef z okazji Świąt Bożego Narodzenia dał premie pracownikom i pomyślę zorganizuję swoją prywatną #wykopoczta

Także jeśli planujesz sylwestra w Krakowie lub Wrocławiu z "2" na rynku lub nie masz na prezenty świąteczne, warto wziąć udział w konkursie. Mam do rozdania 20 banknotów o nominalne "50 funtów". Każdy kto zaplusuje ten wpis i wpis dostanie minimum 1000 plusów będzie miał szanse wygrać 50 funtów (za mniej plusów się nie sprzedam) wylosuję 15 OSÓB KTÓRE ZAPLUSUJĄ TEN WPIS DO GODZINY 00;00 czasu UK WYGRAJĄ 50 funtów POZOSTAŁE 5 OSÓB KTÓRE OBSERWUJĄ MÓJ PROFIL ! (można wziąć udział w obydwu konkursach, nagrody się kumulują! Wyniki losowania o 01:00 UK albo jutro rano. #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #swieta #mikolaj #uk #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim i życze wam Magical Christmas !
bart88uk - siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Szef z okazji Świąt Bożeg...

źródło: comment_U3LI6k8d9PwS1bBO07jys5kQ29FCH493.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Kramarz: przeciez to ten sam j....y cebulak ciagle ludzi na plusy naciaga, moze jakis ban panowie moderatorzy? a nie... ja dostane ostrzezenie za nazwanie go jedynym (nie #!$%@?, zeby nie bylo ze brzydko pisze!) cebulakiem .... hue hue
  • Odpowiedz
@Kramarz: @macfanboy: Nie szkalujcie, ja wygrałem raz i dostałem kasę, wielu innych wykopowiczów też, to legitny konkurs @bart88uk: prawilny mireczek, żadne fake sama prawda, nie bez powodu jego #rozdajo zawsze lądują w gorących bo mają renomę i są godne zaufania.
  • Odpowiedz
@Kramarz: @macfanboy: Nie szkalujcie, ja wygrałem raz i dostałem kasę, wielu innych wykopowiczów też, to legitny konkurs @bart88uk: prawilny mireczek, żadne fake sama prawda, nie bez powodu jego #rozdajo zawsze lądują w gorących bo mają renomę i są godne zaufania.


@Shaki: wiecej dodawac nie trzeba. Dzieki
  • Odpowiedz
@macfanboy: tak, zarabiam 10 funtow za godzine, dlatego szef mi placi w 50 tkach. 10h dziennie i mam 100 funiaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) a premia tez niczego sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bart88uk: brytyjczyka jak cos ale nie zazdrosc, smutek. Powiedz mi co ci daja jakies #!$%@? plusy tutaj? nie masz zycia poza wykop i tu sie tak dowartosciowujesz? powiedz szczerze? miejsce w rankingu to sukces zyciowy? chce wiedziec i zrozumiec i dam ci spokojnie #!$%@? plusy :) powaznie
  • Odpowiedz