Wpis z mikrobloga

Ziołowe leki nasenne, uspokajające i wszelkie inne tzw. suplementy są jednego wielkiego #!$%@? warte.

#!$%@?łem właśnie (od rana) listek magnezu, listek Forsenu i ani mi napięcie mięśni nie zelżało ani spać mi się nie chce. Z resztą tak samo Ataraks (hydroksyzyna) ni #!$%@? nie działa pod tym kątem. Dokładnie taka sama moc przeciwbólową ma Ketonal jak i zwykły apap. Wszystkie leki to zwykłe placebo.

#farmacja #kartel #takaprawda #oszukujo #leki #stres #tabletki #bezsennosc #placebo
  • 11
@Okilaa: mala tbl a tyle miesza w GABAa. Jest tyle bezpieczniejszy leków na rynku, o mniejszym potencjale uzalezniającym.

@spokojny87: Idź na wizytę do POZu swojego, lekarz powinien Ci wypisać jakieś bzp. BTW, nie wiem skąd u ludzi to przekonanie o super silnym działaniu p/bolowym, ma niezłe działanie p/zapalne.
Czasami nie ma innego wyboru jak namieszac. Czytałam o jego szkodliwym działaniu i o tym, że "rodzice" wrzucaja pół lub ćwierć tabletki do mleka dziecku i cieszą się, że małe śpi im przez 16 godzin
  • 0
@Okilaa: od jakichś dwu tygodni, stres połączony Nadużywaniem alkoholu. Zyskuje świadomość i do świąt zamierzam sobie dać spokój z alko. Przy okazji ćwicząc asertywność. Bo w tym kraju raczej nikt w takich inicjatywach nie wspiera.
No to wszystko jasne. Sytuacja podobna jak u mnie a alko nie pomaga. Oby ćwiczenia z asertywności wyszły Ci na dobre. Jeśli chodzi o stresujące sprawy to nauczyłam się nimi nie stresować aż tak powtarzając jak mantre pytania: czy mogę w tej konkretnej chwili coś zrobić z daną sytuacją/problemem ? Jeśli tak to idę to robić a jeżeli nie to próbuję ogarnąć swoje trzy zwoje mózgowe i iść spać. Naprawdę mi to
  • 0
@Okilaa: u mnie stres wynika z perfekcjonizmu i chęci zrobienia wszystkiego na raz, szczególnie w pracy. No ale właśnie z tym uczę się walczyć czyli z kontrolą własnych emocji.