Wpis z mikrobloga

@XmlPullParser: Syf to ciemny szlam więc pewnie wyłapuje to z powietrza. Tam za bardzo nie ma co się popsuć chyba, że się silnik spali. Wiatrak zasysa powietrze z pomieszczenia, jednocześnie ten sam silnik napędza gumowe rolki, które stykają się kołami podobnymi do takich w młynie wodnym, w tym momencie wszystko co jest w powietrzu i da się to utopić opada na dno zbiornika z wodą. Jest do tego jeszcze płyn, który
@XmlPullParser: "Metoda zimnego odparowania wody jest uznana za najlepszą metodę nawilżania w porównaniu z innymi systemami. Bez efektu "białego pyłu" , bez możliwości przewilżenia"

Biały pył mniemam, że to kamień czyli wapń. WOW woda w wannie podobnie odparowuje.
@olito: głośne to jest? Chodzi mi o to czy przy takim czymś usnę

O kierwa, dopiero teraz cenę zobaczyłem o.O chyba poszukam czegoś tańszego ale w sumie pytanie podtrzymuję
@olito: głośne to jest? Chodzi mi o to czy przy takim czymś usnę


O kierwa, dopiero teraz cenę zobaczyłem o.O chyba poszukam czegoś tańszego ale w sumie pytanie podtrzymuję

@jakubste: na allegro masz też jedną aukcję używanej Venty.

A co do głośności - bezgłośne nie jest, ale idzie się przyzwyczaić pewnie. Sam nie stosowałem, ale kumpel kupił i testowaliśmy głośność w firmie... Na pewno głośniejsze od typowych ultradźwiękowych nawilżaczy robiących