Wpis z mikrobloga

Może to zabrzmi dziwne, bo jestem #rozowypasek ,ale coraz bardziej nie lubie chodzic na zakupy. Mysl, ze spedze 4h lazac po sklepach zastanawiajac sie kto normalny chodzi w takich ubraniach, tak bardzo mnie zniechecaja, ze od ostatniego czasu najpierw sprawdzam w internecie co moge kupic, a dopiero potem ide osobiscie do sklepu.

Jednak dziś cos we mnie pękło.

#modadamska #sieciowki #ktowtymchodzi #oswiadczeniezdupy #swieta #taniarmani
Antypatia - Może to zabrzmi dziwne, bo jestem #rozowypasek ,ale coraz bardziej nie lu...

źródło: comment_qSaWO68fCvZudS5LQPcBMO3MS5FJIRdD.jpg

Pobierz
  • 5
@Antypatia: Ze spokojem mam to samo, nie dość, że ubrania byle jakie, z byle jakich materiałów w większości, kosztują 2 razy tyle ile byłabym w stanie dać za nie (a przynajmniej niektóre), wyglądają jak z poprzedniej epoki, chodzenie po sklepach męczy, szczególnie wtedy, kiedy się nic nie kupi :/
@Gothagami: No tak, zapomnialam o kwestii ceny i jakosci, gdzie Zara chyba jest mistrzem. jesli chodzi o cene nijak zgadzajaca sie z jakoscia. xD Ale i tak, od 2 tygodni probuje kupic sobie ladny sweter i to naprawde zaczyna graniczyc z cudem.
@Antypatia: No dokładnie, przeżywam to samo na każdych zakupach, jeśli chodzi o "ładny sweter" to ja kupiłam na allegro, wełniany i byłam mile zaskoczona jakością, bo nie spodziewałam się czegoś tak dobrego, powodzenia życzę z zakupem, bo to co jest w sklepach ciężko nazwać swetrem :)
Zawsze sprawdzam najpierw w internecie, ba spisuje indeksy ciuchow i prosze o sprawdzenie ich w sklepie- po pierwsze nie chodze i nie szukam bo pani same przynosza :-P po drugie wybieram tylko te ktore w jakims stopniu mi sie podobaja, po trzecie zawsze warto najpierw poszukac niz kupowac cokolwiek z dupy- same profity :-P