Wpis z mikrobloga

@rafcio123: zupelnie nic nie sadze.Mamy w domu gsxr 1000 i doskonale wiem co potrafi moto.To s1000 rr osiagi jag gsxr ale kontrola trakcji genialna,w suzuki nie mamy i monobloki brembo oraz abs chyba najlzejszy na rynku bo o ile dobrze pamietam tylko 2,5 kg.Moto jest bezkonkurencyjne jezeli ma litr pojemnosci.600tki nie daja rady z corvette .ale jesli postawisz zr1 to juz wyglada inaczej bo w moto jest problem z trakcja i
@siabadabada: problem polega na tym ze ty nazbyt wierzysz w ypu tuba.nasza ma 4 sec do setki a 600tka srednio 2.4 tylko nie ruszysz nia tak a autem i owszem.Do tego dochodzi to ze 600 idzie niestety tylko do 200 potem klapa a v8 niezmiennie idzie dalej. Masz tu amerykanska stronke i nie patrz na polskie opracowania bo nie wiem skad wziales te 5.1 do setki zwyklej.Dla twojej info u nas
@onajedna17: @siabadabada: @siabadabada: patrz na niutki a nie konie bo same konie sa nie miarodajne plus waga auta.To nie jest takie proste jak ci sie wydaje ze konie i wsio.Poza tym motorem musisz dawac rade.ty ogladasz filmiki z typami co ciagna do odcinki.Wiesz co?siadz na litra a daje ci gwarancje ze sponiewieram cb cayennem bo nie dociagniesz dynamicznie do 10000 obrotow a tam dopiero jest moc.iestety ale wiekszosc ludzi
@onajedna17: ale ty mnie nie ucz bo jezdze 1600kg 443 konnym RWD biturbo (mierzone na hamowni) i w glowie mam ksiazke czasów MIERZONYCH na Racelogic :D

Vetki akurat nie mierzylem nigdy ale C5 350konna (buda taka jak Twojej) ma na papierze 5.1 (ciekawe ile w rzeczywistosci).

Na motorach sie nie znam, nie umiem jezdzic ale widze po filmach ze 600cc robia do 200km/h prawie wszystko co chca. A gdze ty mi
@siabadabada: popatrz na linki;) wypij cieple kakao i sie nie unos bo nie masz powodu.Boxtera akurat cayenne zrobi bo slabe sa.Nie patrz na you tuba a na ulice jak jezdzisz i tyle.Zaczniesz na motku a sie zdziwisz bo 600 naprawde nie robi roboty.Tyle.reasumujac jesli chodzi o 1000ccm to nie ma na to zawodnika ale on sie tam zaczyna gdzie 600 konczy.Nie wiem czym jezdzisz ale wiem czym sama jezdze i wielokrotnie
@siabadabada: a wracajac do 600tek to chociaz poczytaj troche na temat motocykli zanim sie wypowiesz i jesli masz 440 koni to wiecej ducha walki bo wiekszosc tych motorkow zrobisz chuba ze to r4 turbo to faktycznie bedzie kicha ale v8 dasz rade/maja od 70 koni a ty patrzysz tylko na supersportyy ktorych jest mniejszosc
@onajedna17: nie unosze sie tylko mi sie smiach chce jak mnie przekonujesz ze cayenne zrobi 600cc ;). Ustalmy jeszcze co to znaczy "zrobi" bo nawet w twoim pierwszym filmiku, byle jakie 600cc odjezdza tej vetce a ta dopiero go dogania pewnie przy 170-200km/h.

Nie mow mi zebym nie patrzyl na jutuba bo spojrzalem na niego w kwestii vetki i 600cc z ktorymi nie mialem do czynienia.

600 nie robi roboty vmax