Wpis z mikrobloga

Podsyłam projekt mojego znajomego: anonimowy kantor bitcoin https://cryptoins.com/ można kupować i sprzedawać bitcoiny anonimowo (maksymalna transakcja 1k PLN, nie ma ograniczenia na ilość transakcji).

Dla mnie szczególnie fajne są wypłaty na skycash - można potem odebrać gotówkę w bankomacie euronet lub poprzez aplikację skycash na telefon można kupować różnego typu bilety (komunikacja, parkingi, kino, itp).

#bitcoin
  • 7
@xwlk: zajeb... kiedy to powstało ? Długo się nie utrzymają na pewno, zaraz będą próbować ich zamknąć, jeszcze do kryminału będą chcieli wsadzić. W sumie odważni :) Polacy czy nie ?
@xwlk: naprawdę podziwiam tych ludzi ale ja bym nie ufał rządowi UK ostatnio swoich Coinfloor przyblokowali co ich powstrzyma żeby zająć się polaczkami, nie wiem trzymam kciuki jakby wprowadzili wsparcie dla kart albo angielskich kont bankowych to na pewno będę korzystał o ile rozsądne prowizje będą, narazie korzystam z cex.

Zresztą kto wie z tym rządem UK, przedwczoraj w telewizji premier Cameron zachęcał młodzież do nauki programowania komputerów, bujał się po
To samo teraz polski premier powinien zrobić, ale gdzie polski premier do Bitcoin sto lat za murzynami :)


@pawlo74: i nad tym boleję. Nigdzie w Europie BTC nie rozwinęło się jak w Polsce. Największe kopalnie i poole były nasze (polmine choćby). Była w zeszłym roku i jeszcze nadal jest szansa uczynienia z Polski centrum europejskiego a nawet światowego obrotu BTC. Wystarczą otwarte, jasne i nierepresyjne regulacje a giełdy i firmy zaczną
@mesjasz22: już sprzątnęły firmy, które operują na Islandii.

Wiesz to bardzo szczytny cel o którym piszesz jednak bardzo dużo się zmieniło od czasów, kiedy polmine się liczyło, ze względu na poważny skok trudności wydobycia. Teraz to trzeba dysponować naprawdę poważnym kapitałem żeby się bawić w kopanie, oprócz kapitału trzeba operować w miejscach na świecie gdzie jest dostęp do taniej czy nawet darmowej energii tak jak np. Islandia gdzie oprócz darmowej energii
@xwlk:

@mesjasz22:

Czułem, że coś się święci ;) angielskie banki współpracują z Safelo szok, przelewy natychmiastowe

www.coindesk.com/safello-partners-uk-bank-faster-bitcoin-payments/

Przecież niedawno zablokowali Coinfloor