Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wooles: Pech mój post który na górze usunąłem to przypadek, gdyż po wysłaniu wyświetliło mi się, że napisałem 2x to samo, więc usunąłem jeden, a teraz patrze i nie ma żadnego ... W każdym razie treść posta usuniętego "Cóż pozostaje mi mieć nadzieje, że niektórym coś się przejaśniło i zmniejsza trochę ilość hejtu ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
  • Odpowiedz
@Greensy: Ho Ho Ho :D ... Włączyłem wykop 14:42 ... teraz jest po 15:00 i dopiero chwilę temu mi się wszystko załadowało XD.

Szczerze mówiąc to nie jestem pewien czy jaka kolwiek inna strona była by w stanie pomieścić fapfolder z prawie 1000 obrazków (te moje które dodawałem to głownie z Devianta). ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale fani chińskich bajek mogą być z siebie dumni. Czegoś
FlaszGordon - @Greensy: Ho Ho Ho :D ... Włączyłem wykop 14:42 ... teraz jest po 15:00...

źródło: comment_dZyOVpHArCzCL2WYpEIhTEDsfSdbe7xz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Baj de łej... prześwietliłem sobie buldupiacych tu hejterów.

Sporo z tych osób już miało wcześniej założone u mnie teczki z opisem, że wspierają środowisko LGBT.

Przypadek?

Nie sadzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyżby wagino sceptycy poczuli się zagrożeni rodzącym się u nich pociągiem do płci przeciwnej? Może jeszcze ich uda się przestawić na normalną orientację. ( ͡º ͜ʖ͡º)
FlaszGordon - Baj de łej... prześwietliłem sobie buldupiacych tu hejterów.

Sporo z t...

źródło: comment_xlFcd5h0lANDB5X9rDs4V979t3OlXZZG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Boje się, że jak rozwinę tą listę to mój komputer stanie xD


@Krunhy: i7-4770k, 8GB ram, dysk SSD, Win7, Chrome = ok. 3 minuty wczytywania.

  • Odpowiedz
@DOgi: @Krunhy: no to mi na phenomie II x4 965 oc @ 4 ghz, 8 gb ramu, ssd kingston hyperx 3k, win 7, firefox = 5 sekund zwiechy i potem wszystko na bieżąco bez jakiejkolwiek zwiechy, z czego alokacja ramu przy tym i 7 innych kartach w tym fb i soundcloudzie mi nie wyleciała powyżej 520 mb. AMD > Intel jak widać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DOgi: @Firenz: @Krunhy: Mi wczytało błyskawicznie: i7 4790k, 8GB ram, SSD, Win7, Firefox. Poniżej 10s konkretnie.

PS: Uważajcie na i7 4790k, bo mnóstwo sztuk jest wadliwych i grzeje się do 100c co sprawia, że proc sam sobie musi taktowanie obniżać i pozostaje reklamacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
  • Odpowiedz