Wpis z mikrobloga

siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Dostałem na mikołaja nowe ps4 z fifa 15, gta5 i inne najnowsze gry, wiec nie potrzebuje juz ps3 wiec zorganizuje swoją prywatną #wykopoczta i szczęśliwiec wygra moje stare ps3 z grami.

Także jeśli planujesz sylwestra w domu i chcesz grać calą noc w gry (jest ich ok 60 bo mam ps+ i ściągam co miesiąc) lub nie masz prezentu pod choinkę, warto wziąć udział w konkursie. Wylosuje jedną osobę która wygra moje ps3 z 2 padami i 2 move controllerami i kamerką i 60 grami ( wiekszość na dysku, ps3 ma 500 gb ale sa tez na plytach) Każdy kto zaplusuje ten wpis lub zaobserwuje mój profil będzie brał udział w losowaniu (można podwoić szanse wygrania poprzez obserwowanie i plusowanie) Losowanie odbędzie się gdy suma plusów przekroczy 2000. Wtedy tego dnia gdy suma plusów przekroczy 2000 o godzinie 00:00 czasu polskiego zakończy się konkurs i osoby które wzięły udział w konkursie będą miały szanse wygrać. ps3 #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #swieta #mikolaj #uk #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim i życze wam Magical Christmas !
bart88uk - siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Dostałem na mikołaja nowe...

źródło: comment_Ob4gEZipTTJ1jFPX1yufCmib4QPp7Gzd.jpg

Pobierz
  • 191