Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #pamietnikstalkera #stulejacontent #administracja #wykop #boldupy

I wołam @m__b i @FaktyTVN (macie tu dobry materiał, czysta kwintesencję patologii polskiego internetu i brak działań ze strony administracji)

Gratuluję administracji niedorozwoju. W tych dwóch wpisach mamy opis przestępstwa jakim jest od niedawna stalking:

http://www.wykop.pl/wpis/10589658/drugi-rozdzial-mojego-prywatnego-pamietnikstalkera/

http://www.wykop.pl/wpis/10575618/witajcie-mireczki-%CA%96-przyszla-pora-opisac-moje-sta/

Dodatkowo autor tych wpisów @xero18 podkreśla, że nie jest to pasta czy zmyślona historia tylko rzeczywiste działanie tego użytkownika. Oprócz tego pod tymi wpisami mamy festiwal plusów wszelkiej maści stulejarności, których bawi nękanie innych osób, a w tym wypadku kobiet. Mizoginistów, którzy reprezentują sobą dno moralne i wielkie zdziwienie, że żadna kobieta ich nie chce.

Dlatego dziwie się, że administracja nic złego nie widzi w opisie i przyznaniu się do popełnienia przestępstwa, a nawet pochlebiania takich działań. Osoby zapominają, że stalking wiele razy kończył się popełnieniem samobójstwa przez ofiary takich psychopatów. Taki brak działania adminsitracji to nic innego jak pochwalanie tego typu przestępstwom jak stalking, promowanie takich działań.

Ja sam mam dwie znajome padły ofiarą takich wyrzutków społecznych i wcale nie był nikomu do śmiechu. Wiec tym bardziej denerwuje mnie brak działania i pozwalanie na tego typu wpisy.

Mikroblog wraz ze swoją popularnością stał się siedliskiem wszelkiej maści psycholi, szumowin i osób z marginesu społecznego. Mikroblog stał się polem do popisu trolli z karachana i innych patologicznych stron internetowych. Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej. Ale jak widać wszystkim to pasuje bo takie mamy zgniłe społeczeństwo.

PS: To kiedy opisy gwałtów na kobietach albo na dzieciach? Przecież to takie śmieszne, a po za tym to tylko internet.
  • 89
  • Odpowiedz
Mikroblog wraz ze swoją popularnością stał się siedliskiem wszelkiej maści psycholi, szumowin i osób z marginesu społecznego.


I kapusiów nadających do TVN.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: Wydaje mi się, że w momencie kiedy to robił, stalkowanie nie było jeszcze przestępstwem. Swoją drogą nic złego nikomu nie zrobił, czego np. o politykach powiedzieć nie można.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: trudno się nie zgodzić, nawet jeśli to troll to wyjątkowo niesmaczny. Nie ma tam kompletnie nic śmiesznego, a nawet temat na pastę według mnie się nie nadaje, bo niejako propaguje takie zachowanie. Łap plusa wilku.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk: to, co on opisuje jest przestępstwem od 2011 roku. pomijając bardzo możliwą wersję, że to zmyślone historyjki, nie udowodnisz mu, że opisywane zdarzenia miały miejsce już po wpisaniu stalkingu to kk.
  • Odpowiedz
@PanBardzoWilk:

napisz w internetach, że to co piszesz nie jest zmyślone


mirki wierzą, bo przecież napisał, że nie zmyśla

O #!$%@? tu chyba się tyle 'D' nie zmieści, więc napiszę symbolicznie z trzema:

xDDD
  • Odpowiedz