Wpis z mikrobloga

@EltonJohn: zakochał się to się zakochał, jakby nie powiedział to by się jakiś różowy pluł co on tak zwleka i tylko ciągłe rozkminy by były. Co za #!$%@? problem nie wstydzić się i powiedzieć ukochanej kobiecie że kochasz jej oczy i zapach włosów? Nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz
My chyba czytamy innego smsa. Nie wiem jak wy obszczymurki, ale ja tam widzę "miłość" gimbów. Czekam, aż za kilka miesięcy autor tematu będzie wylewał łzy na mirko, że #karyna poleciała na jakiegoś sebixa z bloku i na odchodne mu nawrzucała od ciot. Podtrzymuję swoją teorię, że karynę zaczyna to przerażać, dlatego nie odwzajemnia tego lizania się po dupach. Niech autor tematu zdementuje plotki i przyzna się, że akcja była ustawiona.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: nie, normalny mówi na żywo po prostu "jesteś piękna" i patrzy się tak, że widać po jego wzroku że uważa cię za najcudowniejszą osobę na świecie. Takie wyuczone suche teksty brzmią sztucznie. Nie chodzi o to żeby był oschły, ale akurat ta wiadomość nie brzmi szczerze tylko śmiesznie.

Dostawałam bardzo długie listy miłosne które brzmiały cholernie szczerze. To brzmi śmiesznie.
  • Odpowiedz