Wpis z mikrobloga

@Zwykly_Czlowiek: @szybciutki: Dla was to szlachetne zajęcie jak każde inne. Też macie pokręconą moralność. Sprzedaż ciała za pieniądze, wtykanie różnych rzeczy w otwory ciała, mimo, że przed monitorem to dla mnie to samo. Dla uspokojenia was macie teraz babę co stoi na ulicy.
  • Odpowiedz
macie pokręconą moralność. Sprzedaż ciała za pieniądze, wtykanie różnych rzeczy w otwory ciała, mimo, że przed monitorem to dla mnie to samo. Dla uspokojenia was macie teraz babę co stoi na ulicy.


@FELIX90: zgadzam się w 100%, nie ma co dyskutować z osobami o takim poczuciu moralności.
  • Odpowiedz
@FELIX90: jak ktoś pozuje nago to też jest dziwką czy to już sztuka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie panie z playboya, ckm itd to też dziwki?

EDIT: nie wszystkie to robią, są różne tam. Rozumiem że widziałeś kilka pokazów? Rozumiem że to jest równoznaczne ze skorzystaniem z usług dziwki?
  • Odpowiedz
@Zwykly_Czlowiek: tu i tu mamy do czynienia z brakiem moralności, ale tylko w jednym przypadku z prostytucją i nie pytałem co bardziej a co mnie, tylko czy według ciebie nie należy potępiać takich działań, bo są sposobem realizacji siebie a nie brakiem szacunku do własnej osoby.
  • Odpowiedz
@FELIX90: różne są zawody, widocznie bardziej im się opłaca to niż #!$%@? za 8,50. Dla mnie dzwonienie po ludziach i wciskanie im pościeli za 3k starszym ludziom to większe dziwkarstwo.


@Zwykly_Czlowiek: przeraża mnie twój całkowity brak jakiejkolwiek moralności. Wrrr

@TomZa11: nie znam tego kawałka, możesz podesłać? :)
T.....1 - > @FELIX90: różne są zawody, widocznie bardziej im się opłaca to niż #!$%@?...
  • Odpowiedz