Wpis z mikrobloga

To drogie panie są pisuary. Jak widzicie nie ma tutaj zawieszonych rolek z papierem. Nikt też nie przychodzi ze swoim, ani nie pyta: "sorry ziom, masz może chusteczki"?

Sprawdźcie sobie w google grafika pod hasłem pisuary - nie znajdziecie takiego z papierem obok.

Piszę o tym dlatego, bo dowiedziałem się dzisiaj, że koleżanka nauczyła swojego pięcioletniego syna wycierania siusiaka po sikaniu - to się już zaczęlo, nie lekceważy tego zagrożenia!

#rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #firstworldproblems #sikanie #mensworld
pogop - To drogie panie są pisuary. Jak widzicie nie ma tutaj zawieszonych rolek z pa...

źródło: comment_uX7b3l2ze29OG7UFlJhgNzpDKGV2IKlz.jpg

Pobierz
  • 49
@Mawak: Co jest akurat śmieszne, bo system z papierem jest... bardziej higieniczny. Z papieru korzystasz raz, dotykasz raz, własnymi rękoma, nigdy więcej niż gdy wycierasz dupę. Dlatego takie rozwiązanie sprawdza się wszędzie gdzie z kibla może skorzystać ktoś inny niż my. W domu faktycznie rozwiązanie z myjką do dupy ma jakiś sens, ale znów, papier przydaje się też do innych rzeczy - wydmuchania nosa, przeczyszczenia czegoś itd itd. Więc tak czy
@pogop: a co powiesz na to: mój kumpel sika tylko na siedząco. BO TAK JEST BARDZIEJ HIGIENICZNIE!

Na juwenaliach zamiast jak każdy pójść w jakieś krzaki czekał w 3 km kolejce, żeby dostać się do Toi-Toia, bo on inaczej nie potrafi.