Wpis z mikrobloga

2014 był dla mnie całkiem udany.

Zakończyłem jeden ciekawy projekt, rozpocząłem drugi jeszcze ciekawszy i o wiele bardziej przyszłościowy + jeden w miarę udany prototyp urządzenia odłożony do szuflady (czeka na lepsze czasy).

W licbazie dobrze mi idzie, zrobiło się trochę rozgłosu więc profit z tego i bardzo się rozwinąłem.

Udało się zjechać trochę z masą. Mogło być lepiej, ale przynajmniej nie zwiększam swojej objętości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na rowerze przejechane jakieś 4000km (udokumentowane trochę ponad 3600, ale przez 2 miesiące jeździłem bez licznika), co według mnie nie jest złym wynikiem jak na pierwszy sezon rowerowy.

Były wzloty, były upadki. Ogólnie jestem zadowolony, z tych drugich zwłaszcza, bo to one dają kopa do działania.

Cele na nowy rok:

- 10km biegiem

- Poprawić pływanie

- Może pod koniec roku jakiś krótki triathlon(?)

- Dostać się na jedną z czołowych uczelni w kraju

- Jak mnie kopnie to wyjść z tfwnogf

- Skończyć projekt i wypuścić działający prototyp

- Ściąć kuca

- Pewnie coś jeszcze w trakcie wpadnie, ale to są takie mustbe

#nowyrok #sylwester2014 #2015 #rok2015 #postanowienianoworoczne
  • 6
@Wyrewolwerowanyrewolwer: poogladaj sobie czasem mirko. I znajdziesz tam gosci, ktorzy:

- maja dwadziescia pare lat i mieszkaja z rodzicami,

- zamiast robic cos sensownego to godzinami obserwuja tracking z alishitem na ktorym kupuja odpady

- sa zatroskani, czy przypadkiem nie beda musieli zaplacic VAT-u za te odpady

- zastanawiaja sie czy 'to oryginalny' xiaomi jakby jakas roznica byla miedzy chinska tandeta a chinska tandeta

- wiecznie narzekaja, ze nic im nie
- maja dwadziescia pare lat i mieszkaja z rodzicami,


- zamiast robic cos sensownego to godzinami obserwuja tracking z alishitem na ktorym kupuja odpady


- sa zatroskani, czy przypadkiem nie beda musieli zaplacic VAT-u za te odpady


- zastanawiaja sie czy 'to oryginalny' xiaomi jakby jakas roznica byla miedzy chinska tandeta a chinska tandeta


- wiecznie narzekaja, ze nic im nie wychodzi ale fb, kwejk i inne demoty na biezaco


- #!$%@?