Wpis z mikrobloga

##!$%@? #programowanie #pastebin

Właśnie dowiedziałem się, że przez głupotę byłego szefa straciłem swój zestaw zajebistych funkcji, taki mój framework dedykowany do aplikacji jaką tworzyłem, debil sam wykasował to z serwera. A teraz płacz, bo serwer ma backup tylko 3 tyg. Jedyne co mnie uratowało to pastebin, bo przez niego kiedyś tam przesyłałem pliki do cumpla się pochwalić co za klasy potworzyłem i nie wierzyłem, że to się uda.. ale wpisałem w google nazwy zmiennych, funkcji itp które pamiętałem i po tym znalazłem linki do pasebina i już wszystko odzyskałem!! #tylewygrac

A temu debilowi nie powiem, że już wszystko mam, niech odzyskuje to co naknocił.
  • 11
@paradiseOnEarth: w 100% nie jestem przekonany (wieki temu to była), ale wydaje mi się, że skasowanie głównego repozytorium SVNa (które nie jest zdecentralizowane), powoduje utratę dość dużej ilości danych.. np. historii (czyli starego kodu)

z każdego repozytorium gita można z powodzeniem postawić repozytorium centralne.
@normanos: ale ja pisałem o firmie w której pracowałem, a już tam nie pracuje, to jego biznes, ja przestałem tam cokolwiek radzić bo nie było warto.. napisałem też, że ja od pewnego czasu już stosuje także dojrzałem do tego ;)