Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hoolsky: Hahahaha powiedz mi, gdzie mam kompleksy? :D Na jakiej podstawie stwierdzasz, że mam kompleksy? :D Zapewne gdybym miała niebieski pasek to byś nie powiedział, że to przez kompleksy - pewnie byłoby wtedy "gejostwo".

A moim zdaniem ta gościówa i jej podobne są upośledzone umysłowo :) Tak samo jak te co zakładają 1cm warstwę tapety na twarz :)

Nie dość, że zielony to... ach po co dokańczać :D Dołączę ciebie do
@tusiatko: Co sie dzieje z tym wykopem, nikt Cie do kuchni nie wygonil (bez obrazy) :D Ja czasem chodze w kalesonach do sklepu, jak mi sie nei chce ubierac i musze przyznac, ze chyba wygladam szalowo, bo przyciagam wzrok nie tylko kobiecej czesci przechodniow ;)

@hoolsky: Chill out maaaaan :)
@DivineDevil: To już wtedy rajtuzy/rajstopy. Normalnie rajtuzy/rajstopy zakrywają od bioder po stopy, getry zakrywają część nóg, legginsy zakrywają wszystko prócz stóp, podkolanówki są zazwyczaj cienkie i zakrywają nogi od stóp pod kolana. No nie ucz mnie co jest co, nosiłam tego więcej niż Ty :)
@tusiatko: Bardzo sensowna dyskusja na temat zdjęcia. To kampania Calzedonii, która dawała rabaty za bikini - recicla tu traje de baño znaczy mniej więcej tyle, co "zrecyklinguj (oddaj) swój kostium kąpielowy". Za bikini było 5euro, za męskie gatki - 3, a za dziecięce 2. A Wy tutaj robicie filozoficzną dyskusję na temat noszenia leginsów. :)