Wpis z mikrobloga

#hearthstone
Postanowiłem wbić legendę w tym sezonie. Jakoś wzięło mnie by dołączyć do grona tych graczy ;P Głównie będę grał handlockiem, więc tu pada pytanie do ludzi doświadczonych w tym decku, bo sam niedawno zacząłem nim grać. Co ewentualnie wywalilibyście, a dodali na obecne decki? Czy cięzko bez Dr.Booma, lub Sylvany? Sam myślę nad dodaniem drugiego healbota. Czy 2x Defender of Argus musi się znajdować koniecznie? Nie mam jeszcze na tyle doświadczenia z tym deckiem, więc pytam ;)
Pobierz Bodzion - #hearthstone 
Postanowiłem wbić legendę w tym sezonie. Jakoś wzięło mnie b...
źródło: comment_mXH9Tzm9P1rnKk4uGAZEkuZHBlWpUzGY.jpg
  • 17
@Bodzion: na początkowe ranki drugi healbot konieczny. Ja nie mam Loatheba, zamiast tego Sludge'a. A tam inne rzeczy zależą od danego dnia. W tym sezonie jeszcze nie cisnąłem handlockiem, teraz przebijam się na dół face hunterem bo szybciej :)
@Rga79: Faceless może być wyeliminowany, recomb też no ale to zależy od preferencji. Sylvana nie jest konieczna, ale widziałem locków z nią. To takie legendarki, które są po prostu bardzo dobre w control deckach. Amazowi nieźle idzie z tymi kartami, u Forsena też widziałem. Co śmieszniejsze widziałem, że coraz więcej Handlocków wycina siphonsoule.
@Bodzion:
2x hellfire musi być teraz, 2x coil też
Bulbulator jest za wolny, chyba że masz same control decki. Farseery można wywalić w ogóle, dać 2x healbota
Argus może być jeden. 2 belchery koniecznie
Albo bierzesz 2x siphon soul albo 1xSS i 1x sylvanas
dr boom to teraz w każdym handlocku jest
@rdy: Da się zastąpić Dr.Booma inną kartą? Strzelam, że nie, ale np. wsadzić inna legendarke typu Troggzor lub Ragnaross? Lub olać i grać jeszcze co innego. Serio jest tak niezbędny?
@Bodzion:
ragnarosa możesz wsadzać, co do troggzora to sam nie wiem nie grałem tą karta jeszcze, ale mało kto tego używa
dr boom jest niezbędny bo jest totalnie niezbalansowany
@Bodzion: 2 zombie chow u handlocka to teraz podstawa, ponadto 2 sludge i 2 hellfire też, bez dooma ale z ragnarosem jakoś da radę. Ogólnie te zombie robią gre na początku więc dodaj je koniecznie. Też mam taki zamiar wbić handlockiem legende w tym miesiącu to dodaj Cinksonik#2746 to będziemy wymieniać doświadczenie:D , w tamtym zatrzymałem się na trójce , teraz jak czas pozwoli może docisne.. ba docisniemy:) poniżej wkleje mojego