Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku: Brawo Wy, obecnie jedyny sposób aby uzyskać wyciąg (nie mylić z listą operacji) z konta za poprzednie miesiące to złożyć dyspozycję i oczekiwać na list który ma dotrzeć w ciągu 5 dni! Nowoczesny bank, tfu.
@ZespolmBanku: Nie, nie mogę. Wtedy to jest lista operacji, to samo, co jest dostępne online w serwisie transakcyjnym. Nawet Wasza infolinia i placówka mi powiedziała że jest to inna rzecz niż wyciąg.
@amam @amam Masz rację. Wyciąg na życzenie wysyłamy na adres korespondencyjny zarejestrowany w systemie. W placówce możesz otrzymać historię operacji. Zwykle wyciągi wysyłamy co miesiąc na maila, może na poczcie mailowej uda Ci się je odnaleźć, jeśli miałeś włączoną tę usługę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZespolmBanku: #!$%@? wpis sprzed 5 lat a dalej nic się nie zmieniło xD TFU na was śmiecie z mBanku, wiele #!$%@? momentów z wami przeżyłem, ale to już przelało czarę goryczy, żeby nie można było normalnie pobrać wyciągu z konta z danymi adresowymi tylko jakieś #!$%@? wnioski wypełniać, płacić i płaszczyć się przy okienku w placówce xD TFU na was
Antidotum119 - @ZespolmBanku: #!$%@? wpis sprzed 5 lat a dalej nic się nie zmieniło x...

źródło: comment_EIoqcqrQxJcdL0g9tOkL27e0feJHo3c5.jpg

Pobierz
@Antidotum119, na wyciągu nie podajemy takich danych. Prosimy zgłoś swoją uwagę poprzez złożenia sugestii w serwisie transakcyjnym: Pasaż - Usługi - Dyspozycje - Rachunki - Pozostałe dyspozycje - Sugestie usprawnień i propozycje zmian w ofercie Banku.
Mirki, znalazłem "obejście", oczywiście z wiadomych powodów grzebałem przy wyciągach. Łopatologicznie to wygląda tak:

Aby dane posiadacza konta były widoczne przy elektronicznym "wyciągu" na życzenie, trzeba wejść w:

Płatności→Historia→Lista operacji→Na lewym pasku zaznaczyć pożądany okres→Przewinąć stronę na sam dół aby transakcje z całego okresu się załadowały→Kliknąć "zaznacz wiele"→Zaznaczyć wszystko (albo to co chcemy)→Pobierz potwierdzenie.

Wtedy w pobranym dokumencie "Potwierdzenie wykonania operacji" są widoczne dane adresowe posiadacza rachunku do każdej transakcji, transakcje są
@ZespolmBanku: @AdiLDZ: @Antidotum119: To są jakieś jaja - potrzebuje wyciąg z banku w tej chwili (nie nie listę operacji) i nie dość, że to nie jest możliwe od ręki to jeszcze mam za to zapłacić?
W każdym banku można ale u Was nie.

Chyba pora zmienić konto po x latach.

A kolejna ciekawostka - Mbank jako znów jedyny bank w Polsce nie akceptuje PASZPORTU jako dokumentu tożsamości choć ma