Wpis z mikrobloga

@fmfd

Nienawidzisz uczyć się programowania z książek. Mimo wszystko ze skrzywioną miną siadasz do biurka. Przez kilka kolejnych godzin wałkujesz wciąż te same pojęcia. Widzisz, że Twój rozwój stoi w miejscu. Czujesz w kościach, że zanim dobrniesz do końca tej książki, nie będziesz pamiętać jej początku


nie żeby coś, ale ja czytam by zrozumiec a nie zapamiętać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znacznie lepiej pracuje się nam w grupach. Lubimy spędzać wolny czas ze znajomymi.


fakt, jakbym chcial sie czegoś nauczyć w technikum jako informatyk to bym duzo sie nie nauczył, no ale lepiej sie pracuje w grupie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fmfd: normalnie straszne

3 dni szkolenia Troubleshooting Windows 7 3500 netto
5 dni szkolenia vmware 8500 netto od osoby zeby nie bylo

kiedy wy do ch.. zrozumiecie, ze jak jest firma i dziala to znaczy ze jest klient, przez wlasne ograniczenia tracicie :( i mocz cieknie wam po nogach bo boicie sie powiedziec wiecej niz 2k brutto

osobiscie znam goscia co bierze >1000zl za dzien szkolenia ... corel draw O_o i
@Ginden: może czas założyć taką akademię. :D Wystarczyłoby 5-ciu mireczków, każdy by sobie zredukował etat do 4/5, a kursy weekendowe rotacyjnie za 200% wynagrodzenia bazowego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@adios: Słabo. Goście cisną na trzech: (4*12*(1087/1.23)-koszty)*(1-0.18) zł, czyli pewnie ~9 tysięcy na rękę miesięcznie za 8 dni pracy miesięcznie.

Ciekawe, czy ogólnie szkolenia w IT to aż taki dobry biznes.
widziałem inne oferty szkoleń, które były 2,3 razy droższe, ale taka cena za takie szkolenie, to uważam osobiście za bardzo dobrą.

programowanie ogólnie jest dość ciężkim tematem, jak na przykład dla mnie, więc 1k to wg mnie jest wygórowana stawka.