Wpis z mikrobloga

@ponop: Ee #!$%@?. U mnie też śmiali się, że chcę iść w muszce, poszliśmy z ziomkiem we dwóch w muszkach, on w bordowej (bo taka pasowała mu do koszuli) ja w czarnej, a reszta przyszła w śledzikach i to większość w takich samych, później żałowali że nie założyli sobie muszek. Studniówka jest tylko jedna, idź tak jak chcesz a nie pytasz się na wykopie o pozwolenie.
  • Odpowiedz
@Milkey: Ale jest wyraźny "pajączek" koło guzika. Wiem, że marynarka powinna się tam lekko marszczyć, ale tutaj jest to wyraźne, a autor stoi prosto. Najgorzej jednak wygląda rękaw - cały pomarszczony. Popatrz sobie na grafikę, którą dałeś, jak dla mnie to bliżej jest tej marynarce do "too small" niż "just right" ;)
  • Odpowiedz
@ponop: Mucha na studniówkę jest okej, tylko przypilnuj, żeby była odpowiednio szeroka - rozstaw oczu to zwykle dobre rozwiązanie, czasami jednak lepiej wypada dopasować ją do szerokości całej twarzy.
Biała poszetka do brustaszy to coś, co z pewnością dopełni strój.
Na pewno lepiej by było, gdybyś użył koszuli z krytą plisą (chyba, że chcesz się bawić w guziki jubilerskie). Na eleganckie okazje takie rozwiązanie to powinność. No i wybierz taką, która
  • Odpowiedz
@ponop: wiązana mucha + dopełniająca całość poszetka. Koszula nie fituje bo ma jakieś takie śmieszne nitki przy guzikach. Garnitur ciężko ocenić po tym zdjęciu, ale wygląda OK. :D
  • Odpowiedz