Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Jak solidna firma się reklamuje to jest ok. Ale jak jakaś gowno-firemka się reklamuje, żeby oszukiwać ludzi to nie są bardzo. Reklamy blablacar na głównej są bardzo widoczne dla użytkowników, sam z nich zacząłem korzystać tylko dlatego, ze była tu reklama. To jest innowacyjny pomysł, tak jak wasz, dlatego takie reklamy bardzo nie denerwują.
  • Odpowiedz
A gdyby to było coś zupełnie nietypowego?


@SOLGAZ: na kubki to ja się piszę xD

a co do szybszych serwerów... chyba bezpośrednia droga ich finansowania byłaby lepsza xD

  • Odpowiedz
A gdyby to było coś zupełnie nietypowego?


@SOLGAZ: Zależy jak dużo tego będzie. W nadmiarze wszystko zaczyna denerwować. Kiedyś były reklamy PlusGSM przy wykopach i straszne to było:)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: moim zdaniem, jeśli reklama będzie miała śmieszkowy charakter typu "SOLGAZ NAJLEPSZE PŁYTY GAZOWE BEZ PŁOMIENIA", czy coś w tym stylu, to myślę, że nie będzie hejtu tylko heheszki.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: dogadajcie się aby gorące znaleziska i wpisy były oznaczane nie płomieniem a płytą Solgaz bez płomienia. Albo okresowe osiągnięcie. Kto w danym tygodniu wpadnie do gorących otrzymuje odznakę. Gorący bez płomienia czy coś w ten deseń.
Albo minigierka na wykopie. Symulator płyty gazowej. I trzeba gotować obiad na czas uważając aby gaz się nie skończył.
  • Odpowiedz