Wpis z mikrobloga

#photoshop #kolorowanie #fotohistoria #2wojnaswiatowa

Przy okazji tego wpisu:
http://www.wykop.pl/wpis/10888500/praca-wre-ale-dupa-cicho-nie-plusujcie-bo-nieskonc/
przypomniało mi się, że sam się zajmowałem kolorowaniem zdjęć swego czasu. Wrzucałem nawet jedno tutaj rok jakiś temu xD ([link])(http://www.wykop.pl/wpis/6291448/czolem-mirasy-zaczalem-sie-ostatnio-bawic-w-koloro/) Zrobiłem jeszcze parę innych, później ale nigdy nie chciało mi się ich wrzucać. Robię więc to teraz. Przeróbka ma już koło roku więc teraz pewnie zrobiłbym to lepiej. Niestety o zdjęciu nic nie wiem, ale podejrzewam, że to gdzieś na froncie zachodnim II wś.

Wołam też ludzi, którzy o to prosili :] @irecky: @MacFlays: @Migfirefox: @MaxiimumR: @jascen: @Kyuumeitai:
Tagu nie będę robił bo chyba się nie opłaca do jednego wpisu na rok :D
Pobierz NuGuns - #photoshop #kolorowanie #fotohistoria #2wojnaswiatowa 

Przy okazji tego w...
źródło: comment_3Pmw99bWjZNAs86cuUeNT3iqYWeia9Zd.jpg
  • 18
@NuGuns: Wojna zmienia społeczeństwo , gdybyś przeżył wojnę i wiele innych ludzi , nie było by gimbazy i tak #!$%@? wiary jak teraz . W sumie wojna światowa od czasu do czasu się przydaje
@Golomp: Sporo, co najmniej parę godzin. Dlatego rzuciłem to w cholerę :D Szczególnie, że cały czas ma się poczucie, że różnicy zbyt dużej nie ma, a efekt nie jest na tyle dobry na ile się liczyło.
@johann89: Głównie z innych zdjęć. Głównie w przypadku pojazdów czy mundurów. Reszta to raczej improwizacja. Dobiera się jakiś i później 10 razy zmienia i dopasowuje, żeby wyglądało w miarę prawdziwie.
@johann89: Dzięki, ale wątpię, żeby były mi potrzebne. Tak jak pisałem te zdjęcia po prostu przeleżały u mnie rok na dysku. Nie wiem czy będę do tego wracał kiedyś. Zająłem się tym kiedyś hobbystycznie, ale okazało się, że aż tyle wolnego czasu to nie mam. Więc pewnie też by się tylko kurzyły na dysku :p
@axis_mundi: Chyba zawsze, jeżeli korzystam już ze swatcha, to używam tego standardowego xD
jest w
Pobierz NuGuns - @johann89: Dzięki, ale wątpię, żeby były mi potrzebne. Tak jak pisałem te zd...
źródło: comment_zFJZylOi8eDtn0kvFj7EvdI9Drt5LvTS.jpg
@axis_mundi: Ej, całkiem spoko narzędzie. Niestety nie zajmuję się już kolorowanie zdjęć więc nie bardzo pomogę w tworzeniu palety jakiejś. Ale polecam przejrzeć google pod kątem "photoshop swatches". Coś ciekawego z pewnością da się znaleźć. Później coś tam jeszcze dodasz swojego i już będziesz miał.