Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw i okolice, mam do sprzedania używane narty:
Völkl P60 SC Racing o długości 149cm.
Do tego oczywiście wiązania:
Marker Junior Motion (DIN 2-7)
Deski w bardzo dobrym stanie, sam używałem je parę lat temu, później jeździła w nich bratowa. Łącznie mogły być użytkowane jakieś 6-7 sezonów po max 10 dni w roku (zwykle mniej).
Krawędzie naostrzone, ślizgi nasmarowane.
Narty gorąco polecam, krawędź trzyma niesamowicie w najciaśniejszym skręcie, bardzo dynamiczne. Idealne do slalomu czy carvingu, trochę ustępują prędkością w długich łukach. Oczywiście kopny śnieg raczej odpada (szybko się zakopują).
Naprawdę z całego serca polecam, świetne dechy dla średnio zaawansowanych, a i pewnie nawet dla zaawansowanych. :)
Cena nart z wiązaniami to jakieś 400zł.

#sprzedam #narty
  • 4
@PacMac: Ja jeździłem mając 1,71m. Na ten wzrost były takie na styk, a pewnie lepiej byłoby być niższym. A co do wagi to nie wiem, siły do nich wbrew sztywności dużo nie trzeba. Okolice 45kg to myślę taka dolna kreska, górnej nie znam, ja miałem na nich max jakieś 65kg. :)
Cena nart z wiązaniami to jakieś 400zł.

@Turambetto: 400zł za P60? To chociaż Worldcup jest? Ja wiem, że P60 to był dobry model, ale w tej cenie można już znaleźć znacznie młodsze Racetigery.
@PacMac: Zważywszy na wiązania to tak mniej więcej do 70kg ujdzie jeśli nie mamy do czynienia z bardziej zaawansowanym narciarzem. Wzrost to tak jak kolega wyżej napisał ~170cm. Ja przy 185cm jeżdżę na slalomówkach 160cm i sobie
@Bimbermaeister: Narta zwykła, seryjna, jeśli to masz na myśli. :) Cena jak to cena, zawsze można coś tam utargować. Na allegro/olx też ludzie tyle mniej więcej sobie życzą, a deski są w naprawdę dobrym stanie, zważywszy na ilość przejeżdżonych sezonów.