Wpis z mikrobloga

Zostałem oficjalnie hejterem (jak lubią bardzo te słowo najwyraźniej) #dakann #kierownik #czarneowce
Jeszcze za czasów #tosiewytnie było śmiesznie i trzymało się to kupy. Teraz te produkcje czy "recenzje" Dakanna to gówno. Oczywiście sądzą, że pozjadali wszystkie rozumy i jakakolwiek krytyka to dla nich hejt czy ból dupy.
Te parę odcinków czarnych owiec jeszcze spoko. Potem totalny chaos i #!$%@? o niczym. Kierownik coś tam odwala na stare lata, a powinien się zająć czymś konkretnym, nie wiem dzieciakiem się zająć, a nie latać z kamerą i grubasem i chlać.
Jeszcze te jego historie z czasów studenckich się zajebiście słuchało.
Dakann tak #!$%@? i tak kaleczy w te gry, te jego jęki to było zabawne za pierwszym razem. Nie wiem zakładam swój tag, jakąś grupę i będę hejcił, aż nie ogarną się i nie zaczną robić czegoś konkretnego. Wywalam wszystkie subskrybcje o które tak żebrzą, a te chińskie długopisy, otwieracze, koszuleczki niech sobie w dupę wsadzą. Dakann i Kierownik skończyli się na Piątku. Pozdrawiam.

#youtube #oswiadczenie #hate #czarnolisto #hejtczarnychowiec #grubasdakann
Pobierz g.....n - Zostałem oficjalnie hejterem (jak lubią bardzo te słowo najwyraźniej) #daka...
źródło: comment_KxblYrMf8VmgcaqmOlTwjNVbmNwgrYo0.jpg
  • 5