Wpis z mikrobloga

Jak niektórzy znajdują tanie loty za kilka dolarów po całym świecie na 6miesięcy wcześniej. Wszędzie gdzie szukałem niema takich tanich ofert, jest jakiś program czy co?

Dzięki za pomoc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@anka022100: ale wiesz tam nie ma lotów że za kilka dolarów masz lot do Peru i z powrotem albo do USA czy Japonii:) kiedyś słyszałem że kupuje się jakiś dostęp do serwisu?
To co podałaś szukałem na tym ale tam przelot tam to tylko Europa i to za 300-400zł:P a chciałem gdzieś dalej:)
@Keruuu3: na początku zeszłego roku koleś pisał że znalazł lot w jakimś właśnie programie do USA za 54dolary tam i z powrotem w jedna stronę na 3 przesiadki a z powrotem na 2 przesiadki:)

za kilka dolarów mówisz ?

To było w przenośni( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie za taki lot zapłaciłbym 650$ a tak kosztowało go to jedyne 54$ minus tyle przesiadek:) ale według mnie warto
@m_icha_l: A tak na poważnie, to musisz siedzieć i długo patrzeć na ceny i to w długim wyprzedzeniu. Ceny zmieniają się z dnia na dzień więc możesz trafić na najniższą.
@m_icha_l: raczej to jest przedział tygodnia dwóch. Kiedyś szukałem taniego lotu w europie wyszło bardzo tanio. Ale kiedy dodasz te wszystkie rezerwacje, ubezpieczenia walizki wychodzi chyba dwa razy drożej niż cena biletu za lot..
Potem gdy wszedłem po tygodniu zobaczyć cenę biletu, był chyba ze 200 zł droższy, więc ceny szybko się zmieniają.