Wpis z mikrobloga

#allegro #pytanie
Elo, mam pytanie. Jak to jest z tymi zwrotami kosztów wysyłki przy odsyłaniu towarów zamówionych na allegro? Zakupiłem pewną część samochodową na allegro. Było tylko 1 zdjęcie z częścią i numerem tej części, wg katalogu pasuje, ale po przyjściu paczki do domu okazuje się, że zamówiona przeze mnie część nie pasuje do silnika. Są jakieś inne mocowania i nijak to nie pasuje co mam oryginalnie u siebie. Oczywiście towar pakuję, napisałem info odstąpieniu od umowy i chcę kasę za towar i za wysyłkę przedmiotu, ok, kasa zostanie zwrócona. I co widzę, dostałem kasę tylko za sam towar. Niby to tylko łącznie 30 zł ale #!$%@? mnie coś takiego.

Dodam do tego, że moim błędem było to, że nie poprosiłem o więcej zdjęć, nr części pasował wg katalogu do mojego silnika, sprzedawca zapewnił mnie, że skoro pasuje to nie powinno być żadnych niespodzianek. A tu #!$%@?, gość sam nie wie co sprzedaje.
  • 4
@sebobik: Już odpowiadam, jest to pompa wody, składa się z 2 części, samej pompy i mocowania. Numer zgadza się dla samej pompy i na schemacie wygląda tak jak powinna, ale mocowanie jest już inne i z tego co wyszukałem różni się w zależności od silnika. Nie po to kupuje nową część, żeby kombinować z rozkręcaniem tego i montowaniem, a skoro mogę zwrócić to zwracam i domagam się pełnej kwoty skoro gość
@redemptorysta: sprzedawca POWINIEN zwrócić koszty wysyłki (nie odsyłki) towaru
możesz sie z nim skontaktować i to wyjaśnić
jak duza firma to bym drążył, jak mirek który ma 400 pozytywów to dałbym sobie spokoj, bo wtedy jest on stratny